Ataşehir Köpek Eğitim Merkezi

Köpek sahibi olanlar veya olmak isteyenler köpek bakımının büyük bir sorumluluk istediğini bilmelidir. Köpekler de her canlı gibi ilgi ve sevgiye muhtaçtır. Köpeğinizi nerede bakarsanız bakın köpeğinizin her şekilde eğitim alması gerekir. Ev içinde bakılan köpekler için ev ortamına uyum ve tuvalet eğitimi en önemli eğitimlerdendir. Köpek sahipleri köpeklerine kendileri eğitim vermek istediklerinde verdikleri eğitimin yeterli bir düzeyde olmadığını bilmeleri gerekir. Köpek sahibinin eğitim konusunda bilgisi yok ise uzman bir eğitim merkezinden yardım almalıdır.

Ataşehir köpek eğitim merkezi köpek sahiplerine eğitim konusunda yardımcı olan profesyonel bir merkezdir. Eğitimsiz bir köpek sosyal ortamda ve ev içinde sürekli problem yaratır. Sosyal ortama girdiğinde kalabalık, ses, araçlar onu rahatsız edebilir. Bu ortamdan rahatsız olan bir köpek sürekli havlayarak rahatsızlığını belirtir. Bu havlamalar çevreyi rahatsız ederken köpek sahibini de zor durumda bırakır. Ataşehir köpek eğitim merkezi köpeğinizin sosyal ortamda, ev içinde ve ev dışında nasıl davranması gerektiğini verdiği eğitimlerle öğretir. Köpeğinizin bu eğitimleri almasında sonra siz ve köpeğiniz daha mutlu günler yaşayabilirsiniz.

Ataşehir Köpek Eğitim Merkezi

Ataşehir Köpek Eğitim Merkezi Eğitimleri:

Köpekler eğitim alacakları zaman ne kadar küçük yaşta olursa eğitim almaları o kadar daha hızlı bir şekilde olur. Köpek ilk 16 haftasında öğrendiklerini alışkanlık haline getirir ve bunların düzeltilmesiilerki dönemlerde daha da zorlaşır. Köpek belli alışkanlıklar edinmeden verilen eğitim köpeğinizin kötü alışkanlıklar edinmesinin önüne geçer.Ataşehir köpek eğitim merkezi ilk olarak köpeğe gel, otur, dolaş, kalk ve bekle gibi temel komutları öğretir. Daha sonraki aşamada ise düzeltme komutu olan yapma, hayır, ayrıl ve bırak gibi komutlar öğretilir. Bu komutları öğrenen köpek diğer komutlara sorun çıkarmadan itaat eder. Köpeğiniz bu dönemde tuvalet eğitimini de çok çabuk öğrenir.

Köpeğin bu dönemde sosyalleşmesi onun çekingen, ürkek ve bundan dolayı da saldırgan olmasını engeller. Çevresindeki nesnelere veya insanlara karşı korkak olan köpek sosyal bir ortamda saldırganlık gösterir. Ataşehir köpek eğitim merkezi köpeğinizin edindiği olumsuz davranışlar olan kazma, havlama, ısırma ve atlama gibi davranışların düzeltilmesi konusunda eğitim vermektedir. Ataşehir köpek eğitim merkezi köpeğinizin cinsi yada yaşı ne olursa olsun tüm eğitimleri vermektedir. Ataşehir köpek eğitim merkezini arayarak köpeğinizin yaşını, cinsini, edindiği iyi ve kötü alışkanlıkları; istediğiniz eğitimi bildirdiğinizde sizlere talep etmiş olduğunuz eğitimin detayları verilecektir.

Köpek Eğitim Merkezinin Yararı:

Köpek sahibinin köpek eğitimi hakkında yeterli bilgiye sahip olmadığını düşündüğünde köpek eğitim merkezlerinden yardım alabilirler. Çalışan ve zamanı olmayan köpek sahipleri Ataşehir köpek eğitim merkezi ile irtibata geçerek köpeğinin istediği eğitimi almasını sağlayabilir. Köpek eğitim merkezinde eğitim alan bir köpek komutlara uyar ve sosyal ortamda korkmadan nasıl davranması gerektiğini öğrenir. Köpek eğitim merkezinde bulunan personeller konusunda uzman kişilerdir. Köpeğin aktif bir eğitim almasını sağlar. Köpeğiniz seslere, tatlara, mekanlara, koku ve dokunuşlara daha tanıdık hale gelerek daha rahat davranışlar sergiler. Bu da köpeğinizin sosyalleştiğiniz bir ortamda köpeğinizin de aldığı eğitim ile korkak davranışlar yerine rahat davranışlar sergilemesine neden olur. Yetişkin bir yaşta köpek edinen köpek sahibi köpeğine bir çok komutu ve davranışı öğretmekte zorlanırkenAtaşehir köpek eğitim merkezi bu konuda birkaç hafta süren eğitim ile köpeğinizin istediğiniz gibi davranışları edinmesini sağlar. Sağlıklı ve eğitim almış bir köpek hem sahibine hem de çevresine rahatsızlık vermez. Köpeğiniz ile beraber mutlu ve uyumlu bir yaşam içinde olmanız için Ataşehir köpek eğitim merkezi her an hizmetinizdedir.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.