Bahçelievler Köpek Eğitim Çiftliği

Evde beslenen hayvanların en güzeli en can dostu ve en sevimlisi köpeklerdir. Belki de bu hayatta size en sadık olanların arasında birinci sırada gelir. Bakımları büyük bir özveri ister, yaşam alanını rahat ve konforlu kılmak bize düşen görevlerdendir. Uzun bir seyahata ya da tatile çıkacaksanız, acil uzun bir sürecek bir toplantıya katılacaksanız sevimli dostlarınızın sizden sadece bir kaç saati evde uslu olarak geçirirler. Kendi psikolojileri içinde uzun süreler boyunca evde yalnız kalmalı onları negatif yönde etkiler ve saldırgan davranmalarına neden olur. Eşyalarınıza zarar verip sizin itaat komutlarınızı dinlemeyebilirler. Böyle durumlarda köpeğinizi güveneceğiniz emin ellere bırakacağınız tek adres; Bahçelievler Köpek Eğitim Çiftliği. Sizin köpeğinize karşı gösterdiğiniz sevgiyi, dostluğu, sıcaklığı ve merhameti bu çiftlikle yakın dostlarınıza en iyi şekille de gösteriyorlar.

Bahçelievler Köpek Eğitim Çiftliği

Köpeğinizin tamamen doğal koşullarda zaman geçirmesine özen gösterilerek kendilerini, kendi yaşam alanlarında gibi hissediyorlar. Sizin dileğiniz miktarda ve zaman aralıklarında köpeğinizin beslenmesini hiç geçiştirmeden en hijyenik koşullarda sağlıyorlar. Çiftliğe girdiğiniz zaman gördüğünüz doğal alanın güzelliği ve çalışanların güler yüzlü hizmetleri ile tüm endişelerinizden uzaklaşıp, köpeğinizi çok rahat bir şekille de kendilerini bu işe adamış insanların eline bırakıp gidebiliyorsunuz. Döndüğünüzde sevimli dostunuzun enerjinin yüksek olduğunu, çok iyi vakit geçirdiğini, düzenli beslendiğini ve tüm sevimliliği ile size baktığında şaşıracak aynı zamanda mutlu olacaksınız. Tercihiniz bu çiftlikten yana olduğu sürece tüm olanaklarını sevimli dostunuzun patilerinin altına serecekler. Çiftlikte bulunan ekstra hizmetlerden de dilediğiniz takdirde yararlanabiliyorsunuz. İşinde uzmanlaşmış bu ekip ile çalışanlar sizin yokluğunuzu asla hissettirmeyeceklerdir.

Bahçelievler Köpek Eğitim Çiftliği

İstanbul’ un çevresinde en güvenilir ve en kaliteli köpek eğitim çiftliğidir. Gerekirse yerli gerekirse yabancı diller ile köpeğinizin tüm sorunlarına yardımcı oluyorlar. Bu eğitim çiftliğinden bir eğitmen köpeğinizin karakter analizi yaparak problemleri ortaya çıkartır ve karşılıklı anlaşma sağlanır ise sevimli dostunuzun eğitimi hemen o gün başlar. Eğitimleri ömür boyu garantili olup, eğitimin sonlanmasından sonra köpeğinize eğitim sertifikası verilir. Sizin ve sevimli dostunuzun arasında bağı iyice kuvvetlendirmek için, sizin ile sürekli iletişim halinde olurlar, danışmanlığı da tamda bu esnada üstlenirler.

Temel itaat eğitiminde oldukça iyilerdir. Temel itaat eğitiminin anlamı aslında; eğitimlerin ilki ve temelidir. Eğer köpeğiniz temel itaat eğitimini almadı ise ileri itaat ve diğer eğitimleri alması imkânsız hale gelir. Köpeğinizde karakter, korkaklık, öfke ve benzeri sorunlar yok işe temel itaat eğitimini Bahçelievler Köpek Eğitim Çiftliği; ortalama bir ayda başarı ile gerçekleştirir. Bu eğitim çiftliğinde sevimli dostunuza ilk olarak öğretilen itaatler, takip, yürü, gel, otur, bekle, yat, hayır, aferin vb. benzeridir. Bu temel itaat eğitiminden memnun kalacağınızın size garantisi vermektedirler ve istediğiniz takdirde bundan sonraki aşamaya geçerler; İleri itaat eğitimleri. Bu eğitimlerde de; yabancıya gitmemesi, onlardan yemek yememesi, uzağa atılan parçaları geri getirme, uzaktan verilen komutları yerine getirme gibi itaat eğitimleri verilir. Ayrıca tuvalet sorunlarını da tam dört seansta ortandan kaldırıp size rahat bir nefes aldırıyorlar.

 

Eğitmenler köpeklerinize öğretirken aynı zamanda onlarla hoşça vakit geçirerek, algılama süreçlerini hızlandıracaklar. Acil durumlar söz konusu olur ise her türlü aksiyonu hemen orada alacaklardır. Köpeğiniz teslim ederken doldurduğunuz formla, onlar hakkında tüm bilgiyi aslında eğitim merkezindeki eğitmenlere vermiş olacaksınız. Sevimli dostunuz asla kafes veya kulübe gibi yerlere atılıp unutulmayacaktır. Onların özgür olabilmeleri için ellerindeki tüm imkânları sonuna kadar kullanan Bahçelievler Köpek Eğitim Çiftliği, sevimli dostunuz için en iyi eğitim merkezlerindendir.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.