Bakırköy Köpek Eğitim Çiftliği

Tüm dünyanın ortak özelliklerinden biri hayvan sevgisidir. Zevkler değişse de sevgiler ortaktır. Fakat en çok sevilen hayvanlar arasında köpek ilk sırada yer alır. Sadık, sadakat ve dost canlısı olan bu hayvanlar insanlar için büyük önem taşır. Evde can yoldaşı, bahçede bekçi, çiftlikte çoban olurlar bazen. Polislerin yardımcısı, engellilerin yol göstericisidir. Köpekler nerede bakılırsa bakılsın eğitime ihtiyaçları vardır. Eğitimsiz bir köpekle yaşamak hem sahibi hem de köpek için mutsuzluğa neden olur. Doğru bildiğiniz şeylerin köpeklerin eğitiminde yanlış olması ihtimali de bulunur. Uzman bir köpek eğitmeni değilseniz köpeğinizin eğitimi için mutlaka bir uzmandan yardım almalısınız. Unutmayın ki köpeğiniz ne kadar mutlu ise sizi de o kadar mutlu edecektir. Türkiye’nin en kalabalık şehri İstanbul’da köpekler eğitim aldıkları için uyum içinde yaşarlar. Sizde İstanbul Bakırköy’de ikamet ediyor ve evde bir köpeğiniz bulunuyorsa eğitim alması için Bakırköy köpek eğitim çiftliği sizlere hizmet için yanınızda.

Bakırköy Köpek Eğitim Çiftliği

Köpek Eğitim Çiftliği Hizmetleri:

Bakırköy köpek eğitim çiftliği hangi ırktan olursa olsun, kaç yaşında olursa olsun her türlü eğitimi vermektedir. Köpek eğitiminin ilk sırasını tuvalet eğitimi almaktadır. Özellikle ev içinde yaşayan köpekler tuvalet eğitimi almadığında evin her yerinde tuvalet ihtiyacını giderir. Basit gibi görünen tuvalet eğitimi aslında göründüğü kadar basit bir iş değildir. Uzman eğitim gerektirir. Bu eğitimi ise siz köpek sahiplerine Bakırköy köpek eğitim çiftliği vermektedir. Tuvalet eğitimi alan köpeğinize daha sonraki aşamada temel itaat eğitimi verilir. Bu temel itaatler; gel, git, yat ve kalk gibi köpeğinizin size uyum sağlamasını gerektiren eğitimlerdir. Köpek bu eğitimlerin ardından ileri itaat eğitimi alır. İleri itaat eğitimi yat, bekle, dön ve atla gibi komutları içerir. Çok havlayan, saldırganlık, sosyal yaşama uyum sağlayamayan köpekler için bu alışkanlıkların vazgeçilmesi için uzman kişiler tarafından eğitim verilir.

Köpeğinizin yaşı da bu eğitimler için önem taşır. Yavru iken eğitim alan bir köpek daha çabuk öğrenir ve kötü alışkanlıklar edinmesinin önüne geçilir. Yaşı ilerleyen köpekler bu alışkanlıklarından Bakırköy köpek eğitim çiftliği ile biraz zaman alsa da vazgeçirilir. Özel olarak istenen eğitimler için özel eğitimler verilir. Alan koruma eğitimleri, bekçilik eğitimleri meslek eğitimleri verilir. Köpeğiniz buraya getirildiğinde uzman kişiler tarafından analiz edilerek köpeğinizin yetenekli olduğu alanlar belirlenir. Bazı köpekler eğitim almakta inatçı olabilir. Köpeğinizin cinsine göre eğitim programı hazırlanır.  Bakırköy köpek eğitim çiftliği ayrıca köpek edinmek isteyen kişilere yardımcı olur. Uzman bir kadroya sahip olan Bakırköy köpek eğitim çiftliği siz köpek sahipleri için danışmanlık hizmeti ile her zaman yanınızdadır.

Köpekler Neden Uzman Eğitimi Almalı?

Birçok köpek sahibi eğitim konusunda tam olarak bilinçli değildir. Köpeğine kendi eğitim vermek isterken bazı kötü alışkanlıklar edinmesine yol açabilir. Özellikle yavru iken köpeğinizin yaptığı şeyler sizlerin hoşuna giderken aslında şımarmasına ve o yaptıklarının güzel bir davranış olmasına inanarak hayatı boyunca o davranışları sergilemesine neden olabilir. Bakırköy köpek eğitim çiftliği ile uzman kişiler tarafından eğitim alan bir köpek ev içinde ve sosyal ortamda sizlere uyum sağlar. Uzman kişiler tarafından eğitim alan bir köpek ile tasmasız sosyal ortama girebilirsiniz. Köpeğiniz sizin verdiğiniz her komuta uyar. İyi eğitim almayan bir köpek sosyal ortama çıktığında gördüğü nesnelere, diğer hayvanlara ve hatta insanlara karşı saldırganlık gösterebilir. Ev içinde tuvaletini her yere yapabilir. Eşyalara kemirerek zarar verebilir. Siz de köpeğiniz ile mutlu ve uyumlu bir yaşam istiyorsanız Bakırköy köpek eğitim çiftliği ile irtibata geçebilirsiniz.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.