Bayramoğlu Köpek Eğitimi

Bayramoğlu köpek eğitimi geniş köpek bakım ve eğitim alanı ile köpeklerin her türlü bakım ve eğitimleri konusunda hizmet vermektedir. Köpek sahipleri uzun bir yolculuk planları olduğunda, iş seyahatlerinde, yaz tatillerinde köpeklerini emin ellere bırakmak isteler. İşlerini ve tatillerini yaparlarken gözleri arkada kalmak istemez. Bayramoğlu köpek eğitim merkezinde uzman veteriner ve eğitmenler ile köpeklerin her türlü bakım ve eğitim faaliyetleri ile yakından ilgilenilmektedir.  Bayramoğlu köpek eğitimi köpek sahiplerinin sadece uzun bir seyahate çıkmaları durumunda değil hayatın normal akışında köpek eğitimlerinde kafalarına takılan bir konuda ya da köpekleri ile ilgili bir sorun yaşandığında Bayramoğlu köpek eğitim merkezinden destek alabilmektedirler.

 

Bayramoğlu köpek eğitim merkezinde köpekler uzman veterinerlerin kontrolünde gerekli muayene ve tetkikleri yapılarak konaklamaktadırlar. Köpeklerin diğer köpek ırkları ile oyun oynayabileceği ve sosyalleşebileceği bir oyun ortamında eğlenmeleri sağlanmaktadır. Köpeklerin günlük egzersizleri ve günlük gezileri uzman eğitmenler tarafından itina ile yapılmaktadır. Köpeklerin rutin sağlık kontrolleri, göz kulak muayeneleri, tırnak kesimleri ve tüylerinin tıraşı gibi ihtiyaçları uzman kişilerce yerine getirilmektedir.

 

Bayramoğlu köpek eğitimi köpek sahiplerinin irtibata geçmesi ile uzman köpek eğitimcisi tarafından adrese gelinerek köpekler teslim alınır. Köpekler köpek sahiplerinden teslim alınırken köpek sahiplerinin doldurmalarını istedikleri bir form verirler. Bu formda köpeklerin karakteristik özellikleri, beslenme alışkanlıkları, eğitimlerdeki başarıları, egzersiz planları, geçirdiği ya da geçirmekte oldukları hastalıkları gibi konularda köpekler ile ilgili bilgi sahibi olunur.

Bayramoğlu Köpek Eğitimi

Bayramoğlu köpek eğitim merkezinde köpek ırkı konusunda bir kısıtlama bulunmamaktadır. Her ırktan köpekler kabul edilmektedir. Köpeklerin eğitimlerinde ve bakımlarında görevli uzman kişilerin konusunda uzman olduklarına dair belgeler mevcuttur. Köpeklerin beslenmelerine azami özen gösterilmektedir. Köpeklerin mama değişimlerinden dolayı bağırsak enfeksiyonuna bağlı ishal vakaları yaşanmaması için kendi kullandıkları rutin mamaların dışına çıkılmamaktadır. Bu nedenle köpekler uzmanlarca köpek sahiplerinden teslim alınırken mamaları da alınır. Köpek sahipleri köpeklerini emanet etmeden önce Bayramoğlu köpek eğitim merkezini ziyaret edebilirler. Köpeklerin pansiyon ve bakım üniteleri ile eğitim parkurlarını yerinde inceleyebilirler. Bayramoğlu köpek eğitim merkezinde bulunan uzman veteriner ve eğitim görevlilerine köpekleri ile ilgili sorular sorabilirler.

 

Bayramoğlu köpek eğitim merkezinde bazı köpeklerin beslenmelerinde almış oldukları ek gıda, vitamin ve takviye gibi besin öğeleri sahiplerinin beslenme uzmanlarına uyarıları doğrultusunda itina ile beslenme uzmanlarının kontrolünde köpeklere verilmektedir. Bayramoğlu köpek eğitim merkezinde köpeklerin eğitim durumlarına göre eğitimler verilmektedir. Öncelikle köpekler ilk geldiklerinde eğitim durumlarını görebilmek için teste tabi tutulurlar. Bu testler neticesinde köpeklerin eğitim durumları gözlemlenir ve eğitim durumlarına göre köpekler gruplandırılır.

Bayramoğlu Köpek Eğitimi

Temel itaat eğitimi konusunda başlangıç aşamasında olanlar ile temel itaat eğitiminde yeterli başarısı olmayanlar köpeklere temel itaat eğitimi uzman köpek eğitimcileri tarafından verilmektedir. Temel itaat eğitiminde başarılı olan ve belli bir itaat düzeyine gelmiş köpeklere ise ileri itaat eğitimlerindeki seviyeleri tespit edilir. İleri itaat eğitimlerinde yetersiz olan ya da başarısız olanlar çeşitli eğitim parkuru ve aksesuarların bulunduğu ileri itaat eğitim alanında uzman eğitmenler tarafından eğitimleri verilmektedir. Köpeklerin sosyalleşmelerine çok önem verilmektedir. Köpekler başka köpekler ile iletişim anında ve çeşitli oyun programları ile sosyalleşirler. Sosyalleşmeleri tam anlamı ile gelişmiş köpeklerin itaat düzeyleri de yükselir. Bu nedenle Bayramoğlu eğitim merkezinde köpeklerin sosyalleşmelerine büyük önem verilir. Bayramoğlu köpek eğitim merkezinde köpeklere ayrıca tuvalet eğitimleri de verilmektedir. Tuvalet eğitimleri için kullanılan aksesuarlar ile köpekler tuvaletlerini belirtilen yer dışında yapmamaları gerektiğini öğrenirler.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.