Beykoz Köpek Eğitim Çiftliği

Hayatın bize neler getireceğini bilmek imkânsızdır. Aklımızda yokken yaşamımızın en önemli sevinç kaynağı köpeğimizin olduğunu fark etmek işten bile değildir. Köpekler insanın en yakın dostu olduğu gibi neşe kaynağı olarak da en önemli aile üyesidir. Düzeni seven, barınma, beslenme ihtiyacı karşılanan köpeklerin sorumluluk hissi doğasında vardır. Düzen merkezli hayat sürmeye programlanmış içgüdüsel yaşamları vardır köpeklerin. İnsan ailesiyle yaşamaya başladıktan sonra yeni bir düzene uyum sağlamaları beklenmektedir. Ancak bu düzenin onlara öğretilmesi gerekir.

 

İyi bir eğitim almazlarsa doğaları gereği kendi düzenlerini kuracak ve diğer aile üyelerinin onlara uyum sağlamaları gerekecektir. İnsanlar ona ne zaman ve nerede tuvaletini gidereceği, nasıl besleneceğini öğretmezlerse kendi düzenini uygular. Aynı şekilde sizin uyku saatinizde onların aktivite saatleri uyuşmalıdır. Hareketlerinizi kendi algısına göre anlayabilir. Bütün bunların bir sorun haline gelmemesinin tek bir yolu vardır, iyi bir eğitim almaları. Beykoz Köpek Eğitim Çiftliği çalışanları köpeğinizin insan ailesiyle uyumlu bir şekilde yaşayabilmesi için sizlerle ve köpeğinizle belli bir eğitim çerçevesinde en iyi sonucu almak için çalışmaktadır.

Beykoz Köpek Eğitim Çiftliği

Köpeğinizin, ırk, cinsiyet, yaş ve karakter özelliklerini analiz ederek nasıl bir eğitim gerektirdiğine karar veriliyor. Köpeğin sahibiyle de bu eğitimler sürdürüldüğü için uyumlu ve düzenli bir hayatın en kaliteli şekliyle yaşanması mümkün olabiliyor. Köpeklerin itaat eğitimi adı altında şiddet içeren sağlıksız eğitimlere maruz kalmasına izin vermeyiniz. Beykoz Köpek Eğitim Çiftliği alanında uzman, deneyimli ve köpek eğitmenliği sertifikasına sahip çalışanlarıyla, köpeğin psikolojisi, algılama yeteneği ve yaşam şekline en uygun eğitimi vermektedir. Köpeklerin belli bir düzeni sevdiği ve bir sürü hayvanı olduğu bilinmektedir. Bu düzenin en erken zamanında sağlanması ve buna uygun şekilde eğitilmesi için geç kalmayınız.

 

Köpeğinizin sizin komutlarınıza uymasını, eşya veya nesnelerle ilişkisini sizin izin verdiğiniz şekilde sürdürmesi eğitimle mümkündür. Gezdirme esnasında terbiyesi, korunma ihtiyacının giderilmesi ve tuvalet, beslenme gibi temel ihtiyaçlarını sizin kurallarınıza göre uygulaması da eğitimle mümkün olmaktadır. Tarih boyunca çeşitli şekillerde birlikte yaşam sürdürdüğümüz köpeklerin ırkı ve cinsine göre farklı yetenekleri de vardır. Bu yeteneklerin ortaya çıkması için sizi ve köpeğinizi Beykoz Köpek Eğitim Çiftliği merkezimize bekliyoruz. Burada sizin ihtiyacınıza ve köpeğinizin yeteneklerine bağlı olarak eğitim verilmektedir. Belli bir uzmanlıkta yetişmesini istiyorsanız örneğin, ev ya da alan koruma eğitimi yine yetenekleri göz önünde bulundurularak verilmektedir.

Beykoz Köpek Eğitim Çiftliği

Evin ve alanın korunması, saldırganın tanımlanması, nasıl ve ne şekilde komut algılayacağı size de anlatılmaktadır. Böylece yaşam alanında eğitimi sizin tarafınızdan da sürdürülebilmektedir. Bazı farklı işlerde de uzmanlık söz konusu olmaktadır. Örneğin koku alma yetenekleri çok üstün olan köpeklerin arama, kurtarma, yangın ikaz veya narkotik araması gibi alanlarda en büyük yardımcımız olmaktadır. Bu alanlardaki özel eğitimlerle insandan daha hassas olan koku alma yeteneklerinin tüm potansiyelleri ortaya çıkarılacak şekilde çalıştırılmaktadır. Köpeklerin insan ailesiyle yaşamasının en doğru yolu Beykoz Köpek Eğitim Çiftliği aracılığıyla sağlanmaktadır.

 

İyi bir eğitim almış bir köpek sizlerin de yaşam kalitesini yükseltmektedir. Örneğin ilk eğitimlerini aldıktan sonra yaşam içerisinde karşılaşılan davranış değişikliklerine müdahale edebilmek eğitim almış köpeklerde çok daha hızlı sonuç vermektedir. Herhangi bir duygusal rahatsızlık farklı tepkilere neden olabilmektedir. Bazı köpeklerin gürültülü çalışan herhangi bir ev aletine karşı hassasiyetleri olabilmektedir. Ya da çocuklarla anlaşamama gibi büyük sorunlar da olabilir. Bütün bunların çözümü Beykoz Köpek Eğitim Çiftliği uzmanlarınca sağlanmaktadır. Davranış bozukluğu fark ettiğiniz anda uzmanlarımızın görüşüne başvurabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.