Beylikdüzü Köpek Eğitim Çiftliği

İşte sizlere köpeklerinizin hem eğitim alabilecekleri hem de bu eğitimi alırken eğlenebilecekleri en doğru adres. Bölgenin yerleşkesinden uzak, doğa ile iç içe bir alanda büyük bir ölçeğe kurulu olan çiftlik; her köpeğin her köpek ile iyi geçinemeyeceğinin bilinci ile anlaşabildikleri köpekler ile rahat ve huzurlu vakit geçirip oyunlar oynayabilmeleri için, çeşitli bölümlerden oluşmaktadır. Köpeğinizi çiftliğe getirip, çiftliği gezdiğiniz anda köpeklerinizin huzuru ve mutluluğu için hazırlanan bölümleri gördüğünüzde kafanızdaki tüm soru işaretleri gidecek ve doğru tercihi yaptığınızı anlayacaksınız. Köpekler en sadık dostlarımız ve onların mutluğu ve huzurunu düşünmekte bizler için önemli. Çiftlikte bu bilinç ile kurulmuş durumda.

 

Geneli açık alandan oluşan çiftlikte, mevsim koşullarının elverişli olmadığı zamanlarda da petlerinizin oyun oynayıp enerjilerini harcamaları için ısıtmalı ve oldukça geniş kapalı alanlara da sahiptir. Köpekleriniz genelde açık alanda uzman personeller ve arkadaşları ile oyunlar oynayarak keyifli zamanlar geçireceklerdir. Köpekleriniz güvenlik amacıyla da asla yalnız bırakılmamaktadırlar. Mutlaka en az bir personel çiftlikte bırakılmakta, çiftlik 7/24 kamera ile izlenmektedir. Bu sayede köpeklerinizin her adımı kontrol edilebilmekte ve gelişimleri daha net olarak gözlemlenmektedir. Beylikdüzü köpek eğitim çiftliğinde, özel ihtiyaçları olan köpekler için özel hizmetler de verilmektedir.

Köpek sahipleri köpeklerini çiftliğe bırakmadan önce, detaylı bir form doldurmakta ve bu formu personele sunmaktadırlar. Köpeklerinizin alışkanlıklarının değişmemesi adına bu bilgilere göre sahiplerinin belirttiği gıdalar, yine sahiplerinin verdiği bilgilere göre doğru saatlerde köpeklere sunulmaktadır. Eğer köpeklerinizin kullandığı özel bir ilaç varsa da bunu da çiftliğe giriş yaparken personellere bildirilmesi önemlidir. Anlaşmalı veterineri olan çiftlikte beklenmedik durumlarda her an müdahale yapılabilmektedir. Köpeğinizin her türlü bakımı, tedavisi, gerekirse operasyonu, tüy bakımı, aşıları vb tüm ihtiyaçları çiftlik sahipleri tarafından karşılanıyor ve anında uygulanıyor.

Beylikdüzü Köpek Eğitim Çiftliği

Otelde bulunan diğer köpekler ve personelinde sağlığı için köpeklerinizin aşılarının tam olduğundan emin olarak köpeklerinizi çiftliğe bırakmanız önemlidir. Köpeklerinizin aşı karnesi giriş sırasında kontrol edilmekte ve uzman hekim tarafından da köpeklerinizin sağlık kontrolü yapılmaktadır. Çiftliğe kabul için, köpeklerinizin eksik aşılarının tamamlanması hem kendi köpeğiniz hem diğer köpekler hem de personellerimiz için önem arz etmektedir. En kaliteli ve dünya çapında en çok tercih edilen mamaların kullanıldığı çiftlikte, köpek sahiplerinin isteği üzerine çiftlikte bulunan mamalardan, köpeklerinizin sürekli tükettiği mamalara geçiş yapılabilmektedir. Bu geçişin hemen yapılması köpeklerinizin düzeninin bozulmaması için hemen yapılmamakta, uzmanlar tarafından da önerildiği gibi yavaş yavaş geçiş süreci yapılmaktadır.

 

Irk ayrımının kesinlikle yapılmadığı çiftlikte, saldırgan özelliği bulunan köpeklerin kabulü personel ve diğer köpeklerin sağlıkları ve huzurları düşünülerek yapılamamaktadır. Bilindiği gibi erkek köpeklerin dikkatini tamamen üzerine çeken kısırlaştırılmamış dişi köpeklerin kabulü ise; kızgınlık dönemlerinden sonra yapılabilmektedir. Kısırlaştırılmamış erkek köpekler için ise, üstünlük sağlama ve dikkat kaybının artması sebepleri ile ayrı bir bölüm oluşturulmuş olup, kapasite nedeniyle erken rezervasyon yapılması önerilmektedir.

Beylikdüzü Köpek Eğitim Çiftliği

Emin olun ki sadece köpekleriniz değil siz sahipleri de faydalanacaksınız. Bu çiftlikte köpeklerinizin her türlü bakımı yapılacak, eğitimi sağlanacak, ev içi uyum düzeni eğitimleri verilecek, sağlık kontrolleri yapılacak, sosyalleşme ve cana yakınlık seviyesi arttırılacak ve aynı zamanda parkurlarda ve oyunlarla eğlenmeleri sağlanacaktır. Köpeklerinizi Beylikdüzü köpek eğitim çiftliği hizmetlerine bırakmadan önce ve bıraktıktan sonra ne kadar büyük bir fark olduğunu kendi gözleriniz ile görecek ve doğru bir karar verdiğinizi tekrar anlayacaksınız. Bu çiftlikte hem sizlerin hem köpeklerinizin tüm beklentiler karşılanmakta ve huzur dolu bir ortam sunulmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar
  1. fatma dedi ki:

    köpeğime eğitim vermek istiyorum