Beylikdüzü Köpek Eğitim Merkezi

Bizim en güvenilir dostumuz dediğimiz köpeklerimiz ve ailemizin sevimli üyeleri bizim için her zaman değerlidirler. Sevimli dostlarımızın sağlığı, huzur ve güvenliği bizim için önemlidir ve bunun için elimizden geleni yapmalıyız. Onlar için hep en iyisini düşünürüz ve bu doğrultuda onların öncelikle sağlığına dikkat etmeli diğer önemli husus ise eğitimine öncelik vermemizdir.

 

Beylikdüzü Köpek Eğitim Merkezi değer verdiğimiz dostlarımız köpeklerimiz için tasarlanmış köpeklerin rahatı, huzuru ve sağlığı için hizmete sunulmuş bir merkezdir. Burada köpek sahiplerinin de hoşça vakit geçirebileceği alanlar bulunmaktadır. Beylikdüzü Köpek Eğitim Merkezimizdeki amacımız hizmet kalitesini geliştirip koruyarak burayı köpeklerin ikinci evi olarak görülmesini sağlamaktır. Köpeğin eğitilmesinden önce dikkat etmemiz gereken husus köpeklerin sağlıklı beslenmesidir. Köpeklerin alması gereken bazı vitamin, mineral ve proteinler vardır ve bunların karşılanması gerekmektedir. Köpeğimizin neleri sevip sevmediğini bilerek onlara uygun yiyecekleri veririz. Bu kadar özen gösterdiğimiz can dostumuz köpeklerimizi başka ellere emanet etmek zor gelebilir. Bu noktada Beylikdüzü Köpek Eğitim Merkezine güvenebiliriz çünkü en az eğitimleri kadar köpeklerin ihtiyaçlarına özen gösterilir ve bu doğrultuda hareket edilir.

Beylikdüzü Köpek Eğitim Merkezi

Beylikdüzü Köpek Eğitim Merkezi amacı köpekler ile sahipleri arasındaki bağı, ilişkiyi güçlendirmek ve düzenlemektir. Ailemizin bir parçası olan köpeklerimizin arkadaşımız, dostumuz olması için uğraşıyoruz ve bu doğrultuda köpeğin sahibinin de katılımıyla doğru eğitimleri vermemiz gereklidir. Beylikdüzü Köpek Eğitim Merkezinde pozitif yönlü bir eğitim uygulanmaktadır. Burada öncelikle köpekleri korkutacak ve onların canını yakacak herhangi bir yöntem uygulanmamaktadır. Pozitif pekiştirmeler kullanılarak köpekler için eğlenceli bir ortam ve sistem oluşturulmaktadır. Beylikdüzü Köpek Eğitim Merkezinde köpeklerin eğitimi için oyun ve ödüle öncelik verilmektedir.

Beylikdüzü Köpek Eğitim Merkezi

Onlarında bir canlı olduğu unutulmamalı ve psikolojilerine önem verilmelidir çünkü köpekler olumlu ve olumsuz faktörleri çok kolay sezebilmektedirler. Köpek eğitiminde dikkat edilecek birçok faktör olsa da öncelikle köpeği tanıyarak onun nasıl bir eğitime ihtiyacı olduğu belirlenmelidir. Yaşadığımız ev ortamı, köpeğimizin ırkı ve davranışları köpek eğitiminin içeriğinin oluşturulmasında önemli faktörlerdir. Köpek eğitimi neden gereklidir? Bu sorunu yanıtında çok belirgin olarak diyebileceğimiz şey köpek ile sahibinin her ortamda uyumlu olabilmesidir. Bunun içinde iyi bir eğitim şarttır. Verilecek doğru bir eğitimle hem köpeğimiz hem de biz daha mutlu ve uyumlu olacağızdır.

Köpek Bakımı

Doğru eğitim verilmemiş köpeklerde birçok sıkıntıyla karşılaşılmakta bu köpeğin sahibini de huzursuz etmektedir. Yeterli eğitim verilmemiş bazı köpeklerde eşyalara saldırma ya da kapı çalındığında havlayarak eve gelen kişilerin üzerine atlamak bu gibi birçok sıkıntıyla karşılaşılabilir. Beylikdüzü Köpek Eğitim Merkezinde bu gibi sıkıntılar göz önüne alınarak köpekler için doğru eğitimler belirlenmektedir. Köpekler çok akıllı canlılardır ve doğru bie eğitimle neyin doğru neyin yanlış olduğu öğretilebilir. Köpek eğitiminde en önemli zamanlardan biri de üç ya da beş aylık dönemdeki yavru köpek eğitimidir.

 

Beylikdüzü Köpek Eğitim Merkezi ile öncelikle köpeklere verilen eğitimler; sahibinin yanında yürüme, çağrılınca gelme, insanların üzerine atlamaması ve diğer köpeklere saldırmaması gibi eğitimlerdir. Beylikdüzü Köpek Eğitim Merkezinde verilen önemli eğitimlerden biri de tuvalet eğitimidir. Birçok kişi apartman tarzı yerde yaşamakta ve bahçe bulunmamaktadır ve dolayısıyla köpeklerimiz evimizin içinde yaşamaktadır. Evin temizliği açısından köpeklere öncelikle tuvalet alışkanlığını kazandırmak önemlidir. Köpeklere verilecek itaat eğitimleri önemlidir. Bu eğitimler köpeğin sahibi ve çevresiyle uyumu için önemlidir. Beylikdüzü Köpek Eğitim Merkezinde; otur, yat, gel ve bekle gibi temel itaat eğitimleri verilmektedir. Köpeğe yerden ya da bir yabancının elinden yememesi için gerekli eğitimler verilir. Beylikdüzü Köpek Eğitim Merkezi bu gibi birçok etkisiyle köpeklerimizin adeta ikinci evidir diyebiliriz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.