Beylikdüzü Köpek Pansiyonu En İyisi

Beylikdüzü Köpek Pansiyonu En İyisi

Hayvan sahibi olmak birçok insanın aklında olan düşüncedir.  Ancak zahmetli bir iş olduğunu da göz ardı edemeyiz.  En çok sahiplenilen hayvan ise köpektir. Köpekler en sadık hayvanlardır. Yeri geldiğinde sizleri korur, yeri geldiğinde en iyi arkadaşınız olur. Sahiplenilen köpeğin eğitilmesi ve bakılması gibi zorlukları vardır.  Aniden çıkan bir işiniz sebebiyle köpeğinizi bırakmanız gereken bir yere ihtiyaç duyabilirsiniz.  Ya da lokanta, otel gibi köpeklerin gidemeyeceği yerlere gitmeniz gerektiğinde bırakabileceğiniz bir yer ararsınız. Can dostunuzu herkese güvenip, bırakamayabilirsiniz.

Beylikdüzü Köpek Pansiyonu en iyisi olarak güvenebileceğiniz adres olarak karşınıza çıkıyor. O zaman biraz bu pansiyona bakalım.  Pansiyon yerleşim yerlerinden uzaktır. Orman kenarında bulunmaktadır. Doğa ile iç içe bir mekan. Köpeğiniz kendisi için düzenlenen parkurlarla kendini geliştirme fırsatı buluyor ve eğleniyor. Bu köpek pansiyonunda bakımı en iyi şekilde yapılıp, gerekli öğretiler verilmektedir.

Beylikdüzü Köpek Pansiyonu En İyisi

Köpek Bakımı

Her köpek her cinsle anlaşamaz. O yüzden pansiyonda köpekler anlaşabileceği cinslerle bir araya getirilir. Anlaştığı arkadaşlarıyla güzel zaman geçirir ve keyif alır. Mevsimlerin getirdiği sorunlara göre de çözümler üretildi. Kış ve sonbahar ayları gibi hava şartlarının olumsuz olduğu zamanlarda ısıtmalı genişçe bir oda tasarlandı. Güzel havalarda ise dışarı alanda vakit geçirebilecekleri alanlar mevcuttur. Dışarda uzman personeller eşliğinde de oyun oynayabilmektedirler.

Güvenlik de başlıca ele alınan konulardan. Köpekler yalnız bırakılmıyor ve 24 saat kayıt yapan güvenlik kameralarıyla izleniliyor. Muhakkak pansiyonda bir personel bulunur. Böylece köpeğinizin her adımdan haberdar olunuyor. Köpek bakımının yapıldığı odalar antibakteriyel malzemelerle kaplanmıştır. Odaların güneş ışığından yararlanması sağlanır. Ancak fazlasının köpekleri rahatsız etmemesi için pencerelerde güneş kırıcılar kullanılmaktadır. Odalarda ısıtma ve soğutma işlemleri yapay eleman klimalarla gerçekleştirilir. Doğal havalandırma ise camların düzenli şekilde açılıp içerinin havalandırılması sağlanır. Odaların temizliği günlük olarak yapılmaktadır.

Sağlıklı köpekler olduğu gibi özel bakıma ihtiyacı olan köpekler de vardır. Örneğin; geçirdiği bir kaza sonucu özel bakıma muhtaç köpekler gibi. Bu köpeklerin sahibi belirtip bilgi verdikleri takdirde gereken ihtiyaçlar tedarik edilir. Anlaşmalı veterinere sahip olan bu köpek pansiyonunda gerektiği zaman müdahale yapılır. Diğer köpeklerin ve çalışan personelin sağlığı açısından köpeğin aşılarının yapılmış olması gereklidir. Bu şart pansiyona kabul şartıdır. Pansiyona getirilen köpeklerin sahipleri aşı karnelerini de yanlarında getirmelidir.

Beylikdüzü Köpek Pansiyon’unda mama ücreti verilen ücrete dahil değildir. Köpekler alıştıkları mamalardan başka mama kullanmayabiliyorlar. Bu yüzden köpek sahiplerinin köpek mamalarını getirmeleri gerekmektedir. Pansiyonda kaliteli mamalar da bulunmaktadır. İstenildiği taktirde pansiyondaki mamalara yavaş yavaş geçiş yaptırılabilir.

Pansiyonda ırk ayrımı olmamasına rağmen saldırgan türdeki köpekler maalesef kabul edilmemektir. Bu noktada diğer köpeklerin ve çalışanların sağlığı düşünülmektedir. Köpeğiniz ilk defa böyle bir yerde bulunacaksa birkaç gün öncesinden gelmesi ve diğer köpeklerle anlaşıp anlaşamayacağına bakmak gerekecektir. Beylik düzü Köpek Pansiyonunda kısırlaştırılmamış dişi köpeklerde kabul edilir ancak kızgınlık döneminden sonra. Kısırlaştırılmış erkek köpekler için belli bir kapasite vardır. Böyle bir yola gidilmesinin nedeni ise; kısırlaştırılmayan erkek köpekler üstünlük kavgasına tutuşabilmeleridir. Köpeğinizi getirdiğinizde iç mekanı gördüğünüz zaman tereddütsüz bir şekilde köpeğinizi bırakabileceksiniz. Erken rezervasyon yaparak avantajlı durumda olabilirsiniz.

Verilen eğitimler

1)Temel itaat eğitimi

2)İleri itaat eğitimi

3)Koruma eğitimi

4)Çeşitli problemlerin eğitimi

5)Kuaför

6)Danışmanlık

7)Veterinerlik eğitimi

8)Sahiplenme

9)Pansiyon

10)Servis

2)Cango Köpek Çiftliği

Çim gezinme alanı ve havuzlu alanda sevgiyle bakım ve konaklaması yapılmaktadır. Evinizden alınıyor ve sizin istediğiniz zamanda teslim ediliyor. Beylikdüzü köpek pansiyonu en iyisi olarak bilinenler arasındadır.

3)Olga Aydın Köpek Oteli Pansiyonu

Pansiyon hizmetleri:

1)Eğitim

2)Pansiyon

3)Köpek Bakımı(traş, tırnak kesme, kulak temizliği v. s)

4)Doğuma yardım

5)Yavru bakımı

6)Köpek sporu

Pansiyon şehir kalabalığından uzak, geniş bir arazide bulunmaktadır. Olumsuz şartlarda kapalı alanda zaman geçirebilecekleri imkan vardır. Günlük olarak gezdirme imkanı vardır. Köpek sahibinin istediği şekildeki programa uygun olarak köpeklerin bakımı yapılır. Köpek sahibi ile bakıcı arasında sözleşme imzalanmaktadır. Köpeğin veteriner raporlarını sahibi getirmelidir. Yurt dışında eğitim alan eğitimciler bulunmaktadır.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.