Beyoğlu Köpek Eğitim Merkezi

Dünyanın en sevilen ve sahiplenilen canlılarından biri köpeklerdir. Köpeklerin çok sayıda farklı büyü boy, dev ve küçük boylu ırkları bulunmaktadır. Köpek sevgisi yoğun olan kişiler kendi yaşam koşullarına uyan bir köpek cinsini sahiplenmek istemekte ve gerçekleştirmektedir. Köpek sahibi olmak kolay olsa da alıp eve getirildiğinde yeni ortamlarına ve sahiplerine uyum sağlamasında güçlükler yaşanabilmektedir. Yavru bir köpek alındığında eğitilmesi daha kolay olsa da daha büyük yaşta köpeklerin eğitiminse sıkıntılar yaşanabilmektedir. Eğitim ciddi bir iştir, sabır ve zaman gerektirmektedir.

Kişisel olarak eğitimle ve bunun getireceği sorunlarla uğraşmak istemeyenler profesyonel destek almayı düşünmelidir. Bu amaçla, işini severek, yaptıkları işin önemini bilerek yapan köpek eğitimcilerinin görev yaptığı köpek eğitim merkezleri hemen her bölgede bulunabilmektedir. İkamet edilen yere yakın mutlaka bir eğitim merkezi vardır. Bu merkezlere teslim edeceğiniz sahiplendiğiniz dostlarınızın eğitiminden sonra farkı görecek ve sonuçtan memnun olacaksınız. Beyoğlu Köpek Eğitim Merkezi vermekte oldukları hizmetten emin olarak siz hayvan sever dostları beklemektedir.

Beyoğlu Köpek Eğitim Merkezi

Hangi cins ve boyda olursa olsun eğitim merkezi tarafından kabul edilmekte ve köpeklere gereken temel eğitimler belirtilen zamanlar içinde özenle verilmektedir. Sahiplenilecek köpekler eğitim merkezinden de seçilip alınabilmektedir. Bu sizler için eğitimlerini almış olduklarından dolayı belki de daha avantajlı olacaktır. Hem köpek eğitimi hem de köpek üretimi ve satışı yapılabilen hayvan dostu olan eğitim merkezinde her şey bilimsel kurallara göre yapılmakta, hijyen kontrolüne, köpeklerin beslenmesi konularına önem verilmektedir. Köpek almayı düşünenler merkeze gelip gözleriyle alabilecekleri köpeklerin ne kadar sağlıklı ve eğitimli olduğunu görebileceklerdir.

Beyoğlu Köpek Eğitim Merkezi

Uzun seyahatlere çıkılması gereken durumlarda müşteriler köpeklerini merkeze getirip bir süre bırakabilmektedir. Geniş ve köpeklerin yetişebilmesi için en uygun alanlara sahip Beyoğlu Köpek Eğitim Merkezi İstanbul Beyoğlu’nda veya Beyoğlu’na yakınlarda ikamet eden hayvan dostlarına hizmetten gurur duymaktadır. Vermekte olduğu hizmetin kalitesini gelen müşteriler yakından görmekte, hem kendileri hem de köpekleri burada olmaktan memnuniyet duymaktadır. Köpeklerin eğitimleri bittiğinde de hiçbir sorun yaşamadan onlarla vakit geçirmek, günün yorgunluğunu o dostların sevimli patilerine ve yumuşacık tüylerine dokunarak gidermek başka hiçbir şeyle kıyaslanamaz.

Köpek Bakımı

Beyoğlu Köpek Eğitim Merkezi köpekleriniz için gereken her türlü mama, aksesuar ve diğer malzemelere de sahip olabileceğiniz bir merkezdir. Günün bir bölümünü eğitimle geçiren köpekler diğer bölümlerini beslenme ve oyun alanlarında geçirmektedir. Eğitim merkezinde köpeklere düzenlenen eğitim programı kapsamında yavru köpekler için tuvalet eğitimi, temel ve ileri itaat eğitimi, daha büyük köpekler için koruma eğitimleri, sorunları olan köpekler için de gerekli diğer eğitimler yer almaktadır. Köpek sahipleri merkezden danışma ve veterinerlik hizmeti de alabilmektedir.

Köpekleriniz için pansiyon hizmeti de eğitim merkezi bünyesinde yer almaktadır. Sizi sahibi olarak benimsemiş, gözlerinizin içine bakıp ufak bir sevgi gösterinizle bile yetinen duygusal dostlarınızın tıraş zamanı geldiği zaman da eğitim merkezinin kapısını çalabilirsiniz. Tercih ederseniz evinizden alınan köpekleriniz yine istediğiniz zamanda evinize özel bir servisle iade edilmektedir. Tıpkı çocuklarınız gibi evinizi, bahçenizi, yaşamınızı paylaştığınız köpeklerinizle aranızdaki dostluğun ve bağın güçlenebilmesi için eğitim zorunludur. Tek başınıza eğitmeye çalışmanız yorucu olabilecek ve eksik kalabilecektir.

 

Eğitim Merkezleri tercih edildiğinde köpeğinize verilecek temel ve ileri eğitimler sayesinde çevrenizde dostunuzla ilgili sorun yaşamayacaksınız, evin diğer bireyleri ile de uyumlu bir köpeğe sahip olacaksınız. Temel ve ileri itaat eğitiminden sonra köpeğiniz dur, otur, yat, kalk, bekle gibi temel komutları rahatlıkla anlayacak ve size itaat edecek, sosyalleşmiş olacaktır. Eğitim süreleri köpekten köpeğe değişebilmektedir. Süre bitiminde her zaman kontrol sizde olacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.