Esenler Köpek Eğitim Çiftliği

Köpekler evcil hayvanlarımız ve dostlarımız olarak artık hayatımızın içinde baş köşe de almaktadır. Köpek almak ve beslemek zor ama oldukça eğlenceli bir iştir. Bu sadık hayvanlar size arkadaş ve evinize neşe kaynağı olmuştur. Köpekler aynı zamanda çocuk gibi ilginize muhtaç ve sadık hayvanlardır. Bunun dışında köpekler insan değildir ve her dediğiniz şey algılayamazlar. Verdiğiniz komutlara uymayıp örnek olarak evde ki eşyalara zarar verebilirler yada evinize tuvaletini yapabilirler. Bu yüzden köpek eğitiminde uzmanlaşmış kişilere emanet edip köpeğinizin eğitimini bir an önce tamamlatmanız gerekir.

Köpeğinizin davranış bozuklarının düzgün bir hale gelmesi ve sağlıklı bir köpek sahip ilişkisinin kurulabilmesi için iyi bir eğitim kesinlikle gerekmektedir. Köpek eğitimini sahipler olarak tam anlamıyla veremeyebilirsiniz fakat buna karşılık olarak ülkemizde yıllardır hizmet vermekte olan özel bir müessese var. Köpek eğitim çiftlikleri veya merkezleri bu hizmeti size sağlayarak köpeğiniz ve sizin aranızda ki bağı kuvvetlendirerek bütün şikayetçi olduğunuz davranışları halletmektedir. Bu müesseselerden olan Esenler Köpek Eğitim Çiftliği uzun yıllardır sizlere hizmet vermektedir. Hayvan sever ve profesyonel kadrosu ile size ve köpeğinize hizmet vermekte olan Esenler Köpek Eğitim Çiftliği hakkında ki inceleme yazımız ise şu şekildedir:

Esenler Köpek Eğitim Çiftliği size ve köpeğinize üstün ve kaliteli bir hizmet vermek amacı ile hareket etmektedir. Eğitimin, köpeğinizin yaşadığı ve bulunduğu ortamlara uyum sağlayabilmesinde ki en önemli faktör olduğunun bilincinde ve tüm köpekler için ortak verilen tuvalet ile temel itaat eğitimini en doğru şekilde köpeğinize öğreterek sizle daha iyi bir bağ oluşmasını sağlamaktalar. Bu konuda uzman ve profesyonel kişilerle çalışmaya özen gösteren bu firma köpeğinize doğru tekniklerle eğitim vererek aynı zamanda onun sosyalleşmesi yönünde ki ilk adımlara da atmaya başlar.

Esenler Köpek Eğitim Çiftliği

Tuvalet, yavru köpek, temel itaat, ileri teknikte itaat eğitimleri tüm köpeklere ortak bir şekilde verilmektedir. Bu eğitimler köpeğinizle evinizde huzurlu bir biçimde yaşamanızı sağlamakla beraber aynı zaman köpeğinizin sizin komutlarınızı harfi harfine uyguladığını göreceksiniz. Bu eğitimler köpeğinizin de vereceği tepkilere bağlı olarak 3 ila 6 ay arasında bir süreçte gerçekleşmektedir. Köpeğinizde özel olarak değişmesini istediğiniz davranışlar var ise bunları eğitmenlerimize özel olarak bildirmeniz gerekmektedir. Yavru iken köpeğinizi getirmeniz eğitim süresinin daha da kısalmasına sebep olacaktır. Köpeğinize ileri yaşlarda da eğitim verilebilmektedir fakat bu yaşlara kadar istemediğiniz davranışlar köpeğinize oturacağı için düzelmesi zaman alacaktır. Kısa bir şekilde konuyu ele alırsak köpeğinizi erken yaşlarda alanında uzman kişilere emanet ederek eğitim almasını sağlamanız siz ve köpeğinizin sağlığı açısından daha iyi olacaktır.

Esenler Köpek Eğitim Çiftliği

Köpeklerinize özel olarak hangi eğitimler verilir sorusuna yanıt olarak şu cevabı verebiliriz; köpeğinizi de değişmesini istediğiniz davranış bozuklukları var ise yada koruma köpeği olarak eğitilmesini istiyorsanız bu uygulamalar özel eğitimlere girmektedir. Eğer köpeğinize özel eğitim isterseniz profesyonel olan eğitmen kişiler tarafından sevimli arkadaşınız incelenip birkaç tespit yapılmaktadır. Çünkü her köpeğe her eğitim verilemeyeceği gibi köpeğinize verilecek olan bu özel eğitimler için özel bir program çıkartılmaktadır. İstekleriniz doğrultusunda köpeklerinize farklı mekanlarda da eğitim verilmektedir. Sahip olarak isteğiniz doğrultunuzda evinizde veya belirlediğiniz bir alanda köpeğinize temel ve özel eğitimler verilmektedir.

Esenler Köpek Eğitim Çiftliği’nin çalışan kadrosuna değinmek istersek tamamı ile hayvan sever ve alanında uzman kişiler tarafından köpekleriniz eğitilmektedir. Böylelikle köpekler eğitmenleri ile daha sağlıklı bir ilişki kurabilir. Köpekleriniz eğitime getirildiklerinde ise sahipleri ile özel bir bağ kurulabilmesi için eğitmenleri ile eğitimden önce tanıştırılması gerekmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.