Güngören Köpek Eğitim Çiftliği

Köpekler evcil hayvanlar arasında en çok sevilen ve evlerde en çok beslenenler arasındadır. Uzun yıllardan beri köpekler insanlarla iç içe yaşamış, evcilleşmiş, insanların en iyi dostu, koruyucusu olmuştur. Köpeklerle sahipleri arasında özel bir bağ bulunmaktadır. Duygusallık bakımından da köpekler üstün bir yapıya sahiptir. Bir köpeğe sahipseniz onunla ne kadar özel bir bağ geliştirdiğinizi, size ne kadar bağlandığını, güvendiğini görecek, onunla daha faza zaman geçirmek isteyeceksiniz. Yavru iken evinize getirdiğiniz bir köpeğiniz varsa ilk anda ne yapacağınızı net olarak bilemeyebilir, bazı sorunlar yaşayabilirsiniz.

Unutmayın ki sizin kadar o da şaşkındır, yeni ortamını yadırgayacak, size uyum sağlaması için biraz zaman geçmesi gerekecektir. Irklara göre köpeklerin eğitimlerinde farklılıklar olacağı için bir köpek sahibi eğer kendisi eğitmek istiyorsa biraz araştırmacı olmalı, sahip olduğu köpeğin ırkını ve ihtiyaçlarını öğrenmelidir. Bazı cinsler daha inatçı, bazıları daha itaatkar, bazıları daha agresif olabilmektedir. Bazı cinsler verilen eğitime daha erken bazıları da daha geç tepki verebilmektedir. Eğitimde büyük bir sabır, anlayış, hoşgörülü olmalı, hatalı davranışlar eğitim süreçlerini uzatacağını, köpeklerde davranış bozukluklarına sebep olacağını unutmamak gerekmektedir. Her ne olursa olsun eğitimin en önemli kısmı eğiticinin sakin, yeterince sabırlı ve kararlı olması gerekecektir.

Yanlış eğitime karşı köpekler tepkili davranışlarla sebep olabilmekte, yapmaması gereken bir yere tuvaletini yapabilmekte, ısrarlı havlamalarla sabrınızı zorlayabilmektedir. Tüm bunları dikkate alarak verilebilecek en iyi karar profesyonel olarak köpeklerin eğitildiği bir eğitim çiftliğinden hizmet almak olacaktır. Bazı köpek ırkları daha hassastır ve eğitimleri de özen ister. Güngören Köpek Eğitim Çiftliği uzman eğiticileri ile her cins köpeğin eğitimini üstlenebilmektedir. Hangi cins köpeğiniz olursa olsun eğitim süreci sonunda köpeğinizin öğrendiği kurallarla ilgili aynı kararlılık ve sabır evde de devam ettirilmelidir. Doğru eğitim almışsa, siz de doğru davranmayı becerebiliyorsanız onlarla birlikte uzun yıllar sorunsuzca, mutlu, sağlıklı yaşayabilirsiniz.

Güngören Köpek Eğitim Çiftliği

Güngören Köpek Eğitim Çiftliği

Köpeğinizi Güngören Köpek Eğitim Çiftliği eğiticilerine teslim ettiğinizde uzman eğitici kadro ve ortama kısa sürede uyum sağlayacak ve öğrenmesi gerekenleri çabucak öğrenecektir. Eğitim çiftliği eğitim görmek için gelen her yaşta köpeğe geniş, temiz bir yaşam alanı ve bakım hizmeti de sunmaktadır.

Eğitime ne kadar erken başlanırsa o kadar iyi sonuç erken alınacağını da unutmamalısınız. Güngören Köpek Eğitim Çiftliği bünyesinde köpeklerin eğitimi dışında eğitilmiş olan köpeklerin satışı da yapılmaktadır. Tam anlamıyla güvenerek teslim edeceğiniz yavru köpekleriniz belirli bir süre içinde istenilen eğitimi almakta, sahipleriyle yaşadıkları ortamda da bu eğitimin sonuçlarını göstermekte, sahibine karşı itaatkâr olmaktadır. Beslemek, karınlarını doyurmak dışında temel ihtiyaçlarının sevgi olduğunu unutmamalı, iletişimde dikkatli olmalısınız. Evcil hayvanlarınızla iletişim gerçekten önemli bir konudur. Bunun da yolu eğitimden geçmektedir.

Köpeklerde eğitimin ne kadar önemli olduğunu anlamak için eğitilmiş bir köpekle eğitilmemiş aynı yaşta ve aynı cinste iki köpeği karşılaştırarak anlaşılabilecektir. Köpekler bu kadar sevilmeye ve evlerde beslenmeye devam ettikçe köpek eğitim çiftliklerine ve pansiyonlarına da ihtiyaç her zaman olacaktır. Çiftlikte köpek eğitimi zannedildiği kadar pahalı olmayacak hatta kendi vermeye çalıştığınız eğitime göre daha avantajlı olacaktır. Eğitim çiftliğinde eğitimin yanı sıra günlük faaliyetleri aksatılmamakta, eğitim sırasında ve sonrasında köpek sahipleri de gereken konularda bilgilendirilmektedir. Can dostunuz köpeklerinizin psikolojileri de en iyi şekilde korunmakta, eğitimli, sağlıklı köpekler olarak sahiplerine teslim edilmektedir. Hayvan sever dostlara hizmet veren Güngören Köpek Eğitim Çiftliği tecrübeli ve sizin kadar hayvanları seven elemanlarıyla köpeklerinizi incitmeden eğitecekler, sizleri eğitim sıkıntısından kurtaracaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.