İstanbul Esenyurt Köpek Oteli

15.08.2017
6

Oteller köpeklerin rahat edeceği yerlerdir. Öğün saatleri, oyun saatleri, gezinti saatleri, egzersiz programları ve eğlenceli etkinlikler ile dolu dolu bir gün geçirmelerinde etkili olan yerlerdir. Sahipleri ile birlikte kalacakları odalar ve tek başına kalacakları özel odalar vardır. Günlük bakımları yapıldığı gibi besin ihtiyaçları da düzenli olarak karşılanır. Güvenli ve ferah bir ortamda kendilerini evinde hissederek hareket edebilecekleri alanlar vardır. İstanbul esenyurt köpek oteli verdiği hizmetler doğrultusunda birden fazla evcil hayvan çeşidini barındırır. Dostlarınızın yalnızlıktan uzak kalması, günlerinin daha eğlenceli geçmesi ve siz yokken kendini iyi hissedeceği bir ortamdır.

Köpek Oteli Fiyatları ve Hizmetleri:

İstanbul Esen yurt köpek oteli fiyatları uygun olup, evcil hayvanınızın kaldığı güne kadar belirleme yapılır. Verilen hizmetlerin yanında özel olarak ilgilenilmesi için istekte bulunduysanız işletmeler buna göre bir çalışma belirler. Yavru köpekler, yetişkin köpekler, yurt dışından gelmiş ırklar ve daha birçok evcil hayvan ile ilgilenecek deneyimli ve sertifikalı eğitici uzmanlar vardır. Fiyatlar bu koşullar göz önüne alınarak değerlendirilir. Esen yurt’ta bulunan her köpek otelinin kendine göre bir hizmet şekli vardır. Bu hizmetler fiyatlardaki tutarı belirler.

Otellerde Köpek Bakımı ve Beslenmesi:

İstanbul esenyurt köpek oteli yurt içinde ve yurt dışında bulunan köpek ırklarının bazılarını kolaylıkla işletmesinde ağırlayabilir. Otel içindeki bakımları güvenilir çalışan personellerden sorumludur. Egzersizleri, günlük oyunları ve beslenme saatleri de bunlara dahildir. Bakımları köpeklere ait olan yerlerde yapılır. Sahipleri gibi ilgilenirken, onların rahat edeceği şekilde ayarlamalar yapılır. Beslenme alışkanlıkları köpeklerin alışkın oldukları gıdalar doğrultusunda verilir. Bazı köpekler her besini tüketemediği için alerji olabilir. Sağlıklı şekilde bırakılan dostlarınızı sağlıklı bir şekilde teslim alabilirsiniz.

Otel Fiyatları:

İstanbul Esenyurt Köpek Oteli

Yavru köpekler ile yetişkin köpeklerin kalma fiyatları farklıdır. Özel ırklar içinde aynı şekilde. Soğuk havayı ve sıcak havayı seven köpekler olabilir. Oda ortamları buna göre ayarlanır. Özel ırklar için özel muamele gösterilmesi fiyatlarda ekstra ücrete sebep olacaktır. Fakat bu durumda bile ekonomik fiyatlarda köpeklerinizi teslim edebilir, ödeme seçeneklerinden kolay bir şekilde faydalanılır. İstanbul esenyurt köpek oteli fiyat olarak her bütçeye uygun odaları ile evcil hayvanlarınızı rahatlıkla teslim edeceğiniz yerlerdir.

Otel fiyatları ekstra hizmetler devreye girdiğinde değişir. Köpekleriniz günlük olarak hatta saatlik olarka bırakabileceğiniz yerlerdir. Şehir dışına gitmek zorunda kaldığınız günlerde dostunuzu bırakacak bir yer bulma sorunu yaşıyorsanız Esenyurt’taki köpek otellerini ziyaret etmeniz tavsiye edilir. Uygun fiyatlarda hem evcil hayvanınızın rahat etmesini sağlarsınız hem de aklınızda bir soru işareti kalmadan teslim etme imkanlarından faydalanabilirsiniz. Kaliteli ve güvenli hizmetten faydalanmak için uygun fiyatlarda olan köpek otellerinin internet sayfalarından detaylı bilgiyi aldığınız gibi gün içinde evcil hayvanınızın teslimi içinde iletişim kurabilirsiniz.

Otelde Kalma Koşulları ve Şartları:

Evde beslenen her evcil hayvanın kalabileceği mekanlardır. Bu yüzden evcil hayvanlar teslim alınırken belli sağlık kontrolünden geçirilir. Bunun amacı tamamen güvenlik ve sağlık içindir. Çalışanların ve diğer canlıların huzurlu bir ortamda kalması gerekir. Yetişkin köpeklerin uyumlu olan ırkları alınır. Yavru köpeklerin tuvalet eğitimini bilenleri alınır. Sosyal çevreye uyumlu diğer canlılarla geçinebilen bir yapıda olması gerekir. Bunların dışında sahibi dışında kalan diğer yabancı kişiler ile uyumu aranır. Toplu ortamda yaşamaya alışkın ve itaat komutlarına uyan ırkların alımı önceliklidir. Tatil ve iş görüşmeleri için gideceğiniz yerde evcil hayvanınız için aklınızda bir tedirginlik kalmaz. İşletmeler köpek sahibinin isteğine göre günlük fotoğraf ve videolar atar. İletişim numaraları üzerinden köpeğiniz hakkında bilgilendirmelerden haberdar olabilirsiniz.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.