istanbul Okmeydanı Köpek Pansiyonu

Köpek sahiplenmek basit bir iştir ancak bu köpeklerin bakımını hakkı ile yerine getirmek marifet gerektirir ve oldukça sorumluluk gerektiren bir uğraştır. Dışardan bakıldığında oldukça kolay gibi görünen bu uğraş köpek ile baş başa kalındığında ne denli sabır işi olduğunu çok iyi görülür. Üstesinden gelinemeyerek maalesef ki bir süre sonra bu köpekler sokağa bırakılır. Bu sebepten dolayı köpek sahiplenmek isteyen kişi bu işin altından kalkıp kalkamayacağından emin olmalı ve en az iki kere düşünmelidir. Köpek sahiplenecek kişinin sahip olması gereken en önemli ölçüt köpek sevgisi ve köpeğin bakımında göstereceği sabırdır. Bu sorumluluğun üstesinden hakkıyla gelen çok sayıda köpek sahibi vardır. Çeşitli amaçlar için sahiplenilen köpeklere eğitilebilir; özellikte olduklarından özel bir ilgi duyulur. Bu sevimli dost canlısı hayvanların insan hayatına pek çok olumu katkıları vardır. Bu sebepten dolayı son zamanlarda köpek sahiplenmede büyük bir artış yaşanmıştır. Köpek sahiplenmedeki artış birçok sorunu da beraberinde getirmiştir. Bunlardan bir tanesi de herhangi bir sebepten dolayı zaruri olarak yaşanacak süreli ayrılıklarda köpek sahiplerinin köpeklerini bırakacak yer bulamamasıdır. Köpeklerin emanete bırakılma sorununu çok iyi derecede çözüme kavuşturan köpek pansiyonlar; köpek sahiplerini büyük ölçüde rahatlatmıştır. İstanbul Okmeydanı Köpek Pansiyonu bu amaca hizmet eden en iyi kuruluşlardan bir tanesidir.

istanbul Okmeydanı Köpek Pansiyonu Hizmetleri

istanbul Okmeydanı Köpek Pansiyonu

Köpekleri tüm sorumluluğu ile kabul eden ve her türlü ihtiyacını; bakımını, eğitimini özenle sağlayan köpek sahipleri bu kadar değer verdikleri köpeklerini geçici süreliğine emanet ederler. Okmeydanı Köpek Pansiyonu bu köpeklere sahiplerinin gösterdiği özen ve sevgiyi gösterir ve köpeklerin misafir olarak kaldıkları sürenin kolay geçmesine yardımcı olur. Buradaki köpekler uygun ortamlarda barındırılır, en kaliteli mamalar ile beslenilir, çeşitli oyunlar ve aktiviteler ile sosyalleştirilir, hastalanmaları söz konusu olursa anında tedavi ettirilir, günlük olarak öz bakımları sağlanır. Günlük düzenli olarak yürüyüşe çıkartılı ve tuvalet ihtiyaçları giderilir. Köpekler asla kafeslenmez ve onlar için özel olarak tasarlanmış geniş kapalı alanlarda barınmalarına olanak tanınır. İstanbul Okmeydanı Köpek Pansiyonu alt yapı olarak bir köpeklerin her türlü ihtiyaçlarını karşılayacak ve rahatlıklarını sağlayacak düzeydedir.

İstanbul Okmeydanı Köpek Pansiyonu Prensipleri

Köpeğin dilinden anlamak, beden dilini iyi analiz etmek uzmanlık gerektiren bir durumdur ve köpeklerle iletişim kuracak kişilerin muhakkak köpekler hakkında gerektiği kadar bilgiye, tecrübeye gereksinim vardır. Köpekler hakkında bilgi sahibi olmak tek başına yeterli bir kriter değildir. Bu bilgiyle beraber kişinin köpeklere karşı aşırı ilgi duyması, onlara karşı yoğun sevgi hissetmesi ve bu konuda yeterli tecrübeye sahip olması gerekir. İstanbul Okmeydanı Köpek Pansiyonu prensip olarak köpek sevgisini şart koşmuş ve işe aldığı elemanlarını bu doğrultuda seçmiştir. Köpek sahipleri emanet ettikleri köpeklerine ilgi ve sabırla bakılmasını arzu ederler ve bu şartla köpeklerini emanet ederler. İstanbul Okmeydanı Köpek Pansiyonu çalışanları bu bilincin farkında olarak hareket ederler ve sahip oldukları köpek sevgisi sayesinde köpeklere sevecen davranarak aralarında güçlü bağlar kurmayı başarırlar. İşinin ehli olan pansiyon; çalışanları sahip oldukları tecrübeler ile çok iyi işler çıkararak istanbul Okmeydanı Köpek Pansiyonu hizmet kalitesini en üst seviyeye çıkarırlar. Pansiyonda hijyen kurallarına önemle uyulması, sunulan hizmetlerin güvene dayalı olması, bünyesinde veteriner kliniği bulundurması, canlı kamera sistemi ile hizmetlerine şeffaflık katması köpeklerin bu pansiyona emanete bırakılmasındaki önemli kriterlerdir. Bu detaylar ile pansiyon hizmetini değerlendirmeye alan köpek sahiplerinin; Okmeydanı Köpek Pansiyonunu tercih etmemeleri için hiçbir neden olamaz.

 

 

 

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.