istanbul Silivri Köpek Oteli

İstanbul’da yaşayan köpek sahipleri köpeklerini gezdirebilecekleri park ve mekanlara yeni yeni kavuşurken, İstanbul’un en kıymetli semtlerinden Silivri’de, İstanbul Silivri Köpek Oteli açıldı. Silivri, fabrika ve de sanayi atıklarından etkilenmemiş, İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan doğa ile yakından ilgilenen hayvan severlerin yakinen takip ettiği bir ilçe olarak sizlere en güzel köpek oteli le hizmette sınır tanımıyor. Sadece Silivri değil, Tüm Türkiye ve de Silivri çevresinden konuklarını dört gözle bekleyen Silivri Köpek Oteli, açılışını yaptığı ilk günden beri tüm alkışları almayı hak edecek girişimlerde bulunuyor. Köpek eğitimi ile yoğurulup belli bir akademik ortamda yetişen personeli sayesinde köpeklerinize sizin yokluğunuzu aratmayacak organizasyonlarda yer almayı sağlıyor. Her hayvan severin olduğu gibi köpek severlerinde gündelik yaşamaları gereği sürekli aynı yerde yaşamaları ve de yedi yirmi dört köpeklerinin yanında olmaları maalesef ki imkânsız.

Cins köpekleriniz; sokaktan ya da barınaklardan alıp en yakın arkadaşınız haline gelen köpeklerinize gereken bakımı gösterecek ve de onlara samimi bir ortam yaratacak olan Silivri Köpek Oteli ile en kısa zamanda iletişime geçerek, otel ile ilgili tüm bilgileri öğrenebilirsiniz. Birçok konuda olduğu gibi köpeğiniz ile ilgili konularda da büyük bir hassasiyet göstermeniz gayet doğal ve de olması gereken bir tutum tarzıdır. Bu durumu göz önünde bulunduran Silivri köpek Oteli yönetimi oldukça şeffaf bir yönetim ve de işletme disiplini içerisinde sizleri ve cins olan; olmayan köpeklerinizi beş yıldızlı otel konforunda olan Silivri Köpek Oteli kuruluşunu keşif etmeniz için davet ediyor.

istanbul Silivri Köpek Oteli

Silivri’de Farklı bir Hava Yakalayan Köpekleriniz Bu Tatili Tekrar İsteyecek

istanbul Silivri Köpek Oteli siz ve köpeğiniz arasındaki bağların yeniden ve daha güçlü bir şekilde oluşmasını sağlayacak. Onlara alışık olmadıkları bir ortam ve tatil hediye ettiğiniz için size karşı olan bağlılıkları bir kat daha artacak. Silivri Köpek Oteli işletme olarak da her daim tercih edeceğiniz ve de arkadaşlarınıza, diğer köpek dostlarına tavsiye edebileceğiniz köpek oteli konusunda parmakla gösterilen bir kuruluştur. Bundan en ufacık bir kuşkunuz olmaması amacı ile bu hizmetten yararlanmış ve hala yararlanmakta olan danışanlarında referanslarına hem internetten hem de Silivri Köpek Oteli genel yetkililerinden arayıp ulaşabilirsiniz.

Sevgili köpeğiniz; şimdiden bu değişime hazır. Uzun süredir hem siz hem köpeğiniz açısından hayatınızda bir değişiklik yapmadıysanız eğer; değişiklik yapmanın tam sırası Havalar bu kadar güzel giderken siz ve köpeğiniz tatil yaparak monotonlaşan hayatınıza bir değişiklik katabilirsiniz. Kendi tatil planınızı yaptıktan hemen sonra; köpeğiniz içinde en doğru seçenek olacak Silivri Köpek Oteli’ni seçerek heyecan dolu bir maceraya adım atabilirsiniz. Mümkün olduğunca kendinize zaman ayıracağınız bu dönemde; köpeğinizin de çok sıcak ve bilinçli bir şekilde karşılanıp, ağırlanacağını unutmayınız.

Diğer Köpek Otellerini Unutup Silivri Köpek Oteli’nin Farkını Yaşayın

İstanbul Silivri Köpek Oteli daha öncede belirtildiği üzere sadece Silivri; çevresi ve de İstanbul’dan konuklarını ağırlamaya çalışıyor. Hayvan severlerin yoğun talebi ile karşılaşan kurum; bütün talebi hakkıyla karşılamak için gece gündüz çalışıyor. Köpeğinizin bakımından ve de beslenmesinden sorumlu olan bakıcılar; uzmana eğitimciler ve de kurum yöneticileri tarafından sık sık denetleniyor. Sizlinde istediğiniz an; köpeğinizi görüntülü olarak arayabileceğiniz an ve an izleyebileceğiniz bilgisi kayıt anında tarafınıza belirtiliyor. Köpeğinizin misafir edileceği tarihler ile ilgili yapılan kayıt sırasında ücret konusunda da sizlere özel kolaylıklar kurumun yetkilileri tarafından sağlanıyor. Özenli bir bakımı gerektiren köpek bakımını sizin olmadığınız dönemlerde işinin ehli kurumlara bırakmanız konusunda uzmanlarında ortak görüşü olduğunu kesinlikle aklınızdan çıkartmayınız.

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.