İstanbul Ümraniye Köpek Eğitimi

Sevimli dostunuzun beslenme ve barınmada olduğu gibi eğitilmeye de ihtiyacı var. Bu durumda amatör köpek eğitimi Ümraniye merkezleri yerine daha kaliteli köpek eğitim merkezimizden hizmet alabilirsiniz. İşletmemiz kuruluş döneminden buyana İstanbul Ümraniye merkezinden köpek eğitim hizmetleri sunuyor. Bu hizmet türümüzden sadece Ümraniye bölgesinde yaşayanlar değil, İstanbul’un tüm ilçelerindeki evcil köpek sahipleri de faydalanıyor. Firmamızı özel kılan ise, daima %100 garantili olarak bu hizmeti sunmaktır. Çünkü köpek eğitimlerinin mutlaka müşteri memnuniyeti doğrultusunda gerçekleştirilmesi gerektiğini biliyoruz.

Bu hizmet modelinde yapılan küçük hatalar beraberinde müşteri memnuniyetsizliğine neden oluyor. İstanbul’un diğer ilçelerinde olduğu gibi Ümraniye ilçemizde de birçok merdiven altı köpek eğitim merkezleri yer alıyor. Bu merkezlerin dezavantajları oldukça çoktur. Garantisiz olarak hizmet sunmaları doğal olarak evcil köpek sahiplerinin hizmetlerden memnuniyetsizlik duyması demektir. Firmamızda herhangi mağduriyetler yaşamazsınız.

Köpek Eğitimi Hizmetimiz Tercih Edilme Nedenleri

Ümraniye ve çevresinden köpek eğitimi Ümraniye hizmetimizin bu denkli yoğun tercih edilmesinin ise birçok sebepleri söz konusudur. Diğer alanlarda olduğu gibi köpek eğitim sektöründe de firmanızın mutlaka kurumsal bir kimlik taşıması önemlidir. Bu özellik evcil köpek sahiplerinin firmamızı güvenle tercih etmesini sağlıyor. Bununla birlikte bugün en kaliteli parkurlara sahip olduğumuzu vurgulayabiliriz. Özel eğitim parkurlarımızla kötü huylu veya agresif karakterli evcil köpek türlerini dahi birkaç gün içerisinde pratik bir şekilde eğitiyoruz.

Köpek Eğitim Hizmetimizin Özellikleri

Ümraniye bölgesinden köpek eğitimi Ümraniye firması tercih ettiğinizde öncelikle firmanın geniş niteliklere sahip olmasına dikkat etmelisiniz. Bugün firmamızı yakından inceleyen yeni müşterilerimiz işletmemizin diğer köpek eğitim merkezlerine oranla daha geniş özelliklere sahip olduğunu görebiliyor. Bu özelliklerimiz arasında köpek pansiyonu, köpek bakımları, en kaliteli yavru köpek mamaları tercih edilmesi, profesyonel köpek eğitmen kadroları, yüksek teknolojili köpek eğitim parkurları yer alıyor.

Köpek Pansiyonumuz

Köpek pansiyonları en çok ihtiyaç duyulan alanlardır. Ülkemizin birçok bölgelerinde olduğu gibi köpek eğitimi Ümraniye bölgemizde de köpek pansiyonumuz yer alıyor. Bu pansiyonumuz üzerinden her cinsten yavru köpekler, yetişkin ve erişkin köpeklere konaklama hizmeti sunuyoruz. Köpek pansiyonumuz da doğrudan köpek eğitim parkurlarımızla bütünleşmiştir. Yani her iki hizmet alanımız da tek çatı altında yer alıyor. Bu kapsamda ister köpek eğitimleri ister köpek pansiyonu için firmamızla 7/24 iletişim kurabilirsiniz.

Köpek Pansiyonu Nedir?

Ülkemizde henüz köpek eğitimi Ümraniye dışında köpek pansiyonları hakkında detaylı bilgiler yer almıyor. Çünkü bu özel hizmet modeli diğer illerimizde kurumsal kimlikli köpek eğitim firmalarında ve İstanbul’da ise sadece firmamız tarafından getirilmiştir. Köpek pansiyonu, her türden erişkin ve yavru köpeklerin günlük,saatlik,haftalık ve aylık olarak konaklayabilmesi için özel olarak geliştirilmiştir. Bir tür otel olan bu hizmet türüyle evcil köpeklerin günlük konaklama ve beslenme gibi gereksinimleri sahibine gerek duyulmaksızın gerçekleştiriliyor. Bu nedenle Ümraniye bölgesinden evcil köpeğinizi güvenle teslim edebileceğiniz köpek pansiyonumuzla yakından tanışmanız önerilir.

Köpek Pansiyonu Ne İşe Yarar?

Merak edilen köpek eğitimi Ümraniye ile birlikte köpek pansiyonumuz da birçok faydalar ve avantajlar sağlar. Bu merkezimiz iş seyahatlerinizin sağlıklı ve tereddütsüz bir şekilde geçmesine destek olur. Çünkü evcil köpeğinizi bizlere teslim ettiğinizde gözünüz arkada kalması mümkün değildir. Köpek pansiyonu hizmetimizle en kaliteli mamalar ile köpeğinizin günlük beslenme ihtiyacı giderilir.

Fiyat Listemiz

Hem köpek eğitimi ve hem de köpek pansiyon hizmetimizde fiyat listelerimize göz atabilirsiniz. Firmamızın bu konuda birçok köpek eğitimci firmalarına oranla daha uygun fiyat tarifeleri sunduğunu görebilirsiniz. Fiyat tarifelerimizin bugün daha düşük olmasının birçok nedenleri söz konusudur. İndirimli köpek eğitimi ve köpek pansiyonu hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Ümraniye bölgesinden indirimli fiyatlar sunan tek köpek eğitim merkeziyiz. Bu doğrultuda günden güne büyümenin sevincini yaşıyoruz. Köpek eğitimi konusunda kurumumuzdan ve uzman eğitmenlerimizden hizmet alabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.