İstanbul Ümraniye Köpek Oteli

Köpekleri sevmek insan olmak ile eş değer bir konudur. Sadece evimizde birlikte yaşadığımız dostlarımızın değil, tabii ki de sokakta yaşayan köpeklerinde üzerimizde çok büyük hakları vardır. Ortak yaşama kültürünün en temel unsurları olan canlılara gösterilecek özen çok önemlidir. Konu evde baktığımız köpeğimiz ile ilgili olduğu için sizlere evde olamayacağınız zamanlar için ve küçük dostunuzu yanınıza almanın mümkün olamayacağı günlerde değerlendirebileceğiniz bir alternatif sunuyoruz.

İstanbul’da yaşamanın son dönemdeki en büyük zorluklarından olan kalabalık ve yeşil alanların azalması konusu birçok soruna yol açtığı gibi evcil hayvanlarımızın özellikle tuvalet ihtiyacını ev dışında gidermesi gereken canlılar için de bir sorun haline dönüşüyor. Anadolu yakasında yaşayan kişiler için bu konuda İstanbul Ümraniye köpek oteli hizmeti veren bir yer tüm sorunların çözümü olacaktır.

Köpek Bakımı ve Aidiyetlik Duygunuz

İstanbul Ümraniye Köpek Oteli

Köpek bakımı diğer evcil hayvan bakımlarımı kadar ehemmiyet isteyen bir uğraştır. Yemeği, suyu, tuvaleti derken bazı günlerde sizi çileden çıkartabilecek seviyelere kadar ulaşabilen sorumluluk duygunuz için sizi bu dertlerden kurtarabilecek pratik çözümlerin araştırılması gerekiyor. Köpeğinize duyduğunuz aidiyet neticesinde sürekli olarak yanında olmayı istemek insanın temel dürtülerinden olsa gerek. Bu nedenle onu bir başkasına daha doğrusu köpek bakımı konusunda tecrübesiz ellere teslim etmek doğru bir davranış olmuyor. Bu kişi aileniz, en yakın arkadaşınız hatta bazen köpek bakan farklı bir arkadaşınız bile mevzu bahis olsa en değerlinizi bir başkasına emanet edip gidemiyorsunuz.

Tatiliniz Yaklaşıyor

Günler ilerleyerek tatiliniz yaklaşırken maalesef ki köpeğinizi bırakıp bir yere gidemeyecek oluşunuz fikri içinizi kemirmeye başlıyor. Planlar yapıyorsunuz fakat içinden çıkamıyorsunuz. Eşe dosta haber salıp durumu anlatmaya çalışıyorsunuz, içlerinden bakmak isteyen birkaç kişi çıkıyor fakat bu sefer de sizin yüreğiniz el vermiyor. Bu kısır döngüyü her tatil ertesinde yaşadığınızı ancak ve ancak diğer köpek sahipleri anlayabilir. Bütün gününüz boyunca ve hatta tatil zamanına kadar geçen sürede aklınızın içinde türlü denklemler kurduğunuz bu konu da bir çözüme ulaşamamak can sıkıcı bir duruma dönüşüyor. Bütün bu konuları tatilinizin yaklaştığı bir zaman diliminde çözdünüz.

O gün geldi çattı. Köpeğinizi ona bakmaya aday olan kişiye verdiniz ve tatile çıktınız. En baştan söyleyelim o tatilden bir hayır beklemeyin. Tatiliniz süresince ne yapacak olursanız olun aklınız hep köpeğinizde kalacak ve sürekli olarak arkadaşınızı arayıp durumunu soracaksınız. Öğrenmiş olsanız dahi inanmayıp kısa bir süre sonra tekrar bir arama bahanesi bularak durumunu öğrenmek isteyeceksiniz. Neticesinde köpeğiniz, küçük dostunuz yanınızda olmadığı sürece bu sorular her daim aklınızı kurcalamaya devam edecektir. Köpek oteli konusunda alternatif aradığınız için sizlere İstanbul Ümraniye köpek oteli hakkında küçük bir kaç bilgi aktaracağım.

Güvenilir Köpek Oteli İstanbul Ümraniye Köpek Oteli

Köpek otelleri yazının başında da belirttiğim gibi güvenilir bir el olarak atfedilmeyen kişilere nazaran daha güvenilir ve profesyonel hizmet veren yerlerdir. Belirli ücretler karşılığında tatil süreniz boyunca köpeğinizin barınmasını sağlayıp, köpeğinizin rahat ve huzurlu vakit geçirmesi mümkün kılınıyor. Siz de bu sayede tatilinizin keyfini rahatlıkla çıkarabiliyorsunuz. Sanırım kimse içinin rahat edemeyeceği bir tatili yapmak istemez. Köpek oteli seçeneği küçük dostunuz için en iyi alternatif olacaktır. Yemeğinden tuvaletine, suyuna kadar her ihtiyacı tam olarak karşılanmış olacak. En önemlisi de diğer köpekler ile beraberken sosyalleşme ortamı yakalayarak mutlu olacaktır. Köpeğiniz için en uygun yöntemin bu olduğu konusunda çevrenize de sorun, alacağınız fikirler ile sizde İstanbul Ümraniye köpek oteli seçeneklerine göz atın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.