Kadıköy Köpek Eğitim Çiftliği

Son yıllarda evde olsun işyerinde olsun birçok kişi evcil hayvan bakmaya başlamıştır. Genelde en çok tercih edilen evcil hayvan türü de köpeklerdir. Çünkü köpeklerin en başta sahibini ve yaşadığı yeri koruma içgüdüsü çok yüksek olduğu gibi daha birçok özelliğe sahip olan bir hayvan türüdür. Köpek bakımı çok arttığı için köpek otelleri ve köpek eğitim merkezi sayıları da çok fazla artmıştır. Özellik ile köpek eğitim merkezi sayısında çok fazla artış vardır. Çünkü bir köpeğe eğitim vermek için özel bir eğitime sahip olmanız gerekir. Kendiniz en fazla basit bir kaç komut öğretebilirsiniz. Bunları dışında köpeklerin alabileceği eğitim sayısı oldukça çeşitlidir.

Kadıköy Köpek Eğitim Çiftliği

Büyükşehirlerde bulunan köpek eğitim merkezi sayısı oldukça çoktur. Fakat hepsinden iyi bir performans bekleyemezsiniz. İçlerinden köpeklere şiddet uygulamadan en iyi eğitim vereni seçmeniz gerekir. Eğitim her konuda önemli olduğu gibi hayvanlar konusunda da çok önemlidir. Bilinçsiz verilen bir eğitim kötü sonuçlar doğurabilir. Sizin ikametgah ettiğiniz şehir İstanbul ise, İstanbul çok büyük olduğu için bir çok köpek eğitim merkezi vardır. fakat İstanbul’ un Anadolu yakasında bulunan Kadıköy semti yakınlarında oturuyor yada çalışıyor iseniz, köpeğinize en iyi şekilde eğitim verecek, eğitim merkezlerinin ilk sıralarında Kadıköy Köpek Eğitim Çiftliği yer alır.

 

Kadıköy Köpek Eğitim Çiftliği’ n de köpeklere en iyi şekilde uzman kişiler tarafında her türlü eğitim uzmanlar tarafından verilir. Bu eğitimlerin en başında verilen eğitimler, tuvalet eğitimi, yemek saati eğitimi, gezintiye gidildiğinde nasıl davranılır eğitimi gibi eğitimlerdir. Bu eğitimlerden sonra arzuya ve sizin isteğinize bağlı olarak verilebilecek eğitimler, ileri itaat eğitimi, alan koruma eğitimi, bodyguard eğitimi, show amaçlı eğitim olarak sıralayabiliriz.

Köpek Bakımı

Eğitim olayını şöyle düşünün alfabeyi öğretmeden bir çocuğa yazmayı ya da okumayı öğretemezsiniz. Bunun yanında çocuğa bağıra çağıra döverek şiddet uygulayarak da mantıklı bir eğitim veremezsiniz. Köpeklerde de aynı şey geçerlidir. Yat kalk sürün gibi temel komutları bilmeyen bir köpeğe sizi ne şekilde koruyacağını ya da bir dizide ölü taklidi nasıl yapılır öğretemezsiniz. Bunları öğretirken de köpeğe dayakla öğretmeye kalkmanız insanlık dışı bir harekettir. Bunları bir araya getirip düşündüğünüz zaman insanlar nasıl öğrenmeyi sırayla öğrendiği gibi köpekler de aynı şekil de sıralı bir şekilde eğitim alması gerekir ve bu eğitimi alırken de sevgi ile öğrenmeleri gerekir.

Kadıköy Köpek Eğitim Çiftliği

Kendi çocuğunuz için nasıl her şeyin en iyisini istiyor iseniz, evinize getirdiğiniz ilk dakikadan itibaren köpeğiniz de o evin bir ferdi sayıldığı için onun için de en iyisini seçerek en iyi eğitimi almasını sağlamalısınız. Kadıköy semti civarlarında ikamet edenlerin seçeceği en iyi eğitim merkezi az önce de bahsettiğimiz gibi Kadıköy Köpek Eğitim Çiftliği’dir. Siz tercihinizi bu yönde kullandığınız takdir de eğitim süresince ve eğitim sonunda köpeğinizi aldığınız da bu farkı kendiniz bire bir olarak göreceksiniz.

 

Köpeklerin kendi aralarında ırkları ve türleri vardır. Çok fazla ırkta köpek türü vardır. Hepsinin beslenme şekli ve huyları farklıdır. Bu sebep ile köpeklere uzmanlar eğitim vermelidir. Köpek eğitmenleri köpekler ile ilgili ayrıntılı ve kapsamlı eğitim almaktadır. Her türlü canlıya karşı davranış şekli önemlidir. Köpekler çok hisli hayvanlar oldukları için ayrıca özen gösterilmesi gerekir. Sizde bakımını üstlendiğiniz köpek ile sevecen bir şekilde iletişim kurun. Herhangi bir eğitim aldırmak istediğiniz zaman da en iyi eğitimi veren eğitim merkezini seçerek köpeğinizi eğitim için oraya gönderin.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.