Köpek Eğitim Silivri

Tüm köpeklere güzel bir yaşam alanı oluşturmak ve sahipleriyle mutlu bir şekilde
yaşamalarını sağlamaktır. Bu amaçla köpek eğitim Silivri profesyonel eğitmenlerden oluşan kadrosu ile köpek severlere hizmet vermeyi severek yapmaktadır.

Eğitimlerin devamında, temel itaat eğitimi, bırak komutu, git getir komutu, gel komutu, yat komutu, otur komutu öğretilmesi ile devam etmektedir. Bir sonraki aşamalarda köpeklerde görülen davranış bozuklukları ile ilgili sorunların çözümüne yönelik eğitimlerimiz vardır onlarda şu şekilde verilir. Köpeklere verdiğimiz eğitimler deneyimli uzman ekibimiz tarafından verilir ayrıca firmamız bünyesinde çalışan veteriner hekim desteği, bulunmaktadır. Devamlı olarak sağlık kontrolleri ve psikolojik takipleri yapılmaktadır. Merkezimizde verilen eğitimlerin tekrarı merkezimiz dışında da yapılmaktadır, hayata uyum açısından yaşamın içinde verilen eğitimin ne kadar uygulanabilir olduğu ve köpeğin dikkatini dağıtacak kalabalıkların ve eşyaların
çokluğu verdiğimiz eğitimi ne kadar etkiler sorusunun cevabını bulmak adına eğitimlerimizi merkez dışında da tekrarlıyoruz.

Köpek Eğitim Silivri

Köpeklere verdiğimiz eğitimler deneyimli uzman ekibimiz tarafından verilir ayrıca firmamız bünyesinde çalışan veteriner hekim desteği, bulunmaktadır. Köpek eğitim Silivri dışarıda verdiği eğitimleri şu şekilde uygular; Bisikletin yanından geçerken zil çalması ve köpeğin verdiği tepkiye bakılır. Sahibine yaklaşan araba da camdan konuşma sırasında köpeğin tepkisi ne bakılır. Bir yere bağlanan köpek sahibini biraz ileriden yürürken görmesi ile verdiği tepkiye bakılır. Koşan birisi köpeğin yanından geçer ve dönüp sahibi ile konuşması sırasında verdiği tepkiye bakılır. Aynen evde yeni doğmuş çocuğa hayatı nasıl öğretiyorsak, biz de köpeğinize öğretiyoruz, bu aşamada köpeğin olumsuz davranışlarının kalıcı olmasını alışkanlık haline gelmesini engelliyoruz.
Köpek sahiplerini çok kısa da olsa eğitimler de görmek isteriz bu köpek ve sahibi arasında çok yararlı etkiler yaratmaktadır.

Köpek Eğitim Silivri

Problemin çözümünde olumlu etkiler veriyor.
Sizlerde köpekleriniz bize emanet edebilirsiniz, işimizi ne kadar ciddiyetle yaptığımız ve kendimize bu konuda ne kadar güvendiğimiz, sektörün en tecrübeli firması olmamızdan kaynaklıdır. Köpek eğitim Silivri sizlere sizin köpeğinizi, istekleriniz doğrultusunda, size itaat eden saygılı, sosyal ve eğitilmiş, bir köpek olarak geri vermeyi taahhüt eder.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.