Köpek Eğitim Sultangazi

Şu an bu satırları okuduğunuza göre bize ulaştınız demektir. Köpeğiniz ile ilgili eğitim ya da davranış sorunları çözümleri hakkında yardıma ihtiyacınız olmalı. Köpek eğitim sultangazi, sitemiz size köpeğinizden beklentilerinizi doğru saptamanız ve bizlerin bu konuda size nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında bilgiler içermektedir.

Köpek Sahibinin beklentilerinin birebir karşılanması, soruna doğru teşhisi koyabilmek ve duruma özel çözüm üretebilmekten geçer. Kişilerin köpekleri ile ilişkilerinde bazı sorunlar, aralarında uyumsuzluk ve iletişim eksikliği oluşmaya başlaması köpek sahiplerini bir çeşit çıkış noktası aramaya yöneltir. Köpek eğitim sultangazi bu aşamada sizlerin en büyük destekçisi olmaya devam etmektedir. Evinize aldığınız bir köpekte ilk başlarda birçok sorunla karşılaşabilirsiniz, ya da zaten sizin olan bir köpeğin hayatında olan bir değişiklik sonucu sorun yaşayabilirsiniz. Bu sorunlardan birisi de köpeğin eve adaptasyon sorunu yaşamasıdır. Bu sorunu aşmada sizlere ve köpeğinize vereceğimiz eğitim programı sayesinde kısa sürede aşabildiğinizi göreceksiniz. Köpeklerin huzur için en büyük ihtiyaçlarının rutinleri olduğu.

köpek eğitim sultangazi,

Köpek Eğitim Sultangazi

Rutinlerinde bir değişiklik olduğu için huzurları kaçmışsa, onları tekrar huzura davet etmenin en kolay yolu da onların diğer rutinlerini yaşatarak yeni düzene alışma sürecini kısaltmaktır. Verdiğimiz eğitimleri sınıflandırdığımızda ev köpeği için gerekli olan eğitim programı, itaat, sosyalleşme ve davranış bozukluğu olarak sıralanır. İş köpeği sıralamasında ileri itaat, alan arama, enkaz arama, narkotik, koruma diye sıralanabilir. Her köpek sahibinin bu temel eğitimlerden faydalanması, köpeği ile süreceği hayatın kalitesini arttırmada büyük rolü vardır. Köpek eğitiminde pek çok farklı teori ve uygulama var, burada en geçerli olan pozitif eğitim her zaman öne çıkmaktadır ve biz firma olarak, bu eğitim biçimini benimsemekteyiz. Bugün  tüm eğitimciler, sadece köpek eğitiminde değil, kuşlardan, köpekbalıklarına kadar pek çok farklı hayvanın eğitiminde pozitif teknikleri kullanmaktalar. Pozitif eğitimin amacı köpeğinize bir şeyleri zorla öğretmek değil, sizin rehberliğinizde köpeğinizin doğru davranışları kendisinin seçmesini sağlamaktır, haliyle sabır ve özveri gerektiren bir süreçtir.

Köpek eğitim sultangazi pozitif eğitim standartları ile siz köpek dostlarına hizmet vermeyi amaçlamıştır, sizleri firmamıza bekliyoruz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.