Köpek Eğitimi Bayrampaşa

Köpek Eğitimi Bayrampaşa
23 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 389 kez okundu.

Köpek eğitimi Bayrampaşa ve çevresinde firmamızın verdiği hizmetlerden biridir. Köpeğinizi eğitmek için kendiniz de çaba gösterebilirsiniz. Ancak kulaktan dolma bilgilerle gerçekleştirilmeye çalışılan eğitim istemediğiniz sonuçlar doğurabilir. Aslında sadece bu tip bilgilerle değil, derin araştırmalar yapmış olsanız bile köpeğinizin eğitim seviyesi yeterli olmayacaktır. Çünkü her iş dalında olduğu gibi bu iş için de eğitim ve tecrübe gereklidir. Uygulamanız gereken davranış şekillerini sadece bir kitaptan okuyarak öğrenemezsiniz. Köpek eğitimi üzerine eğitim almak, uygulamalar yoluyla tecrübe edinmek önemli püf noktalarını öğrenmenizi sağlar. Bu beceri zaman içinde kazanılır. Ben ve uzman personelim yılların vermiş olduğu deneyim ile köpeklerinizin eğitimini uygun bir şekilde ve yeterli seviyeye getireceğiz.

Tabi köpek eğitimi Bayrampaşa bölgesinde bizden sorulur derken iddialı bir söz söylemiş oluyorum. Nedeni tesisimizde gerekli personel yanında gerekli donanım ve teçhizatın da bulunmasıdır. Çünkü her köpeğin eğitimi için aynı süreçler geçirilmez ya da aynı araçlara gereksinim duyulmaz. Köpeğinizin ırkı, yaşı, davranış alışkanlıkları, sizin belli ihtiyaçlarınız ya da talepleriniz eğitimin planlanması ve uygulanması sürecinde önemli rol oynayacaktır. Bu planlama yapıldıktan sonra uzman köpek eğitmeni çalışanlarım gerekli aşamaları geçirerek köpeğinizin beklentileri karşılayacak bir eğitim seviyesine ulaşmasını sağlayacaklardır.

Köpek Eğitimi Bayrampaşa

Köpek Eğitimi Bayrampaşa

Köpeğinizin eğitimi için en uygun dönem 5 aylık olduğu zamanda başlar. Bu çok küçük olduğu bir dönem gibi görülebilir. Ancak köpekler özellikle ilk bir sene içinde çok hızlı bir büyüme sürecindedirler. Bu dönemde gerekli eğitimi almazsa, edinebileceği istenmeyen davranış modellerinin daha sonra düzeltilebilmesi çok zor olacaktır. 1.5 yaşına gelmiş olan bir köpek yaklaşık olarak insan yaşı ile 20 yaş civarında bulunmaktadır. 15-20 yaşına gelmiş bir gencin edindiği kötü alışkanlıkları bırakmasının ya da öğrendiği yanlış bilgilere göre davranmasının çok zor engellenebileceğini düşünürseniz, köpek eğitimine başlamak için neden bu kadar küçük bir yaşın tercih edildiğini anlayabilirsiniz. Bazı müşterilerim ‘köpek yaşı 7 yıllık insan yaşına eşit değil mi?’

Sorusunuz soruyor ve bu tezime itiraz ediyorlar. Köpekler özellikle ilk birkaç yaş içinde çok hızlı bir büyüme ve olgunlaşma dönemi içinde bulunurlar. Bu nedenle köpeğiniz ilk birkaç yıl içinde yetişkin b,ir insanla karşılaştırılabilecek bir olgunluk seviyesine gelmiş olurlar. Bu nedenle köpek eğitimi için ideal olan dönem budur, bu dönemde temel itaat eğitimi, ileri itaat eğitimi ya da tuvalet eğitimi gibi temel konularda eğitim alması gereklidir. Bu nedenle köpek eğitimi Bayrampaşa ya da İstanbul’un herhangi bir noktasında veriliyor olsa da erken yaşta başlaması uygun olacaktır. Ben ve personelim köpeğinizin ihtiyaçları doğrultusunda ihtiyacı olan eğitimi sağlayacağız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Köpek Pansiyonu Köpek Eğitimi Sayfa başına git
satılık rottweiler satılık rottweiler yavru köpek koruma eğitimi Aktör köpek