Köpek Eğitimi Beylikdüzü

Köpek eğitimİ Beylikdüzü gibi birçok ilçede, İstanbul’un çoğu bölgesinde köpekleriniz için vermekte olduğumuz bir hizmettir. Ben ve köpek eğiticisi uzman personelim, sadık dostunuzun istenilen eğitim seviyesine gelmesini sağlayacağız. Aldığı eğitim ile siz ve çevrenizdeki kişiler tarafından daha çok takdir edilen ve beğenilen bir arkadaş haline gelecek.
Uyguladığımız eğitimler köpeğinizin ihtiyaçlarına ve sizin taleplerinize göre belirlenmektedir. Yavru köpek eğitimi, temel itaat eğitimi, ileri itaat eğitimi, tuvalet eğitimi, koruma eğitimi, çeşitli problemlerin çözümü için verilen özel eğitimler, k9 eğitimi gibi eğitimler için uzman ve tecrübeli personelim, gerekli donanım ve araçlarla birlikte itina ile çalışmaktadırlar. Tabi ki her köpek her eğitimi almaya uygun değildir. Koruma eğitimi ve k9 eğitimi alması istenilen köpekler için uygulanacak bazı testler vardır. Öncelikle ırkına ve davranış şekillerine, yaşam biçimine bakarak köpeğin bu eğitimi almaya uygun olup olmadığına ve ihtiyacı olup olmadığına karar verilir.

Köpek Eğitimi Beylikdüzü

Daha sonra bu eğitimleri almak için yeterli olup olmadığını anlamak için bir takım testler yapılır. Bu süreçten başarı ile geçtikleri takdirde, beklentilerinize, sosyal durumunuza, köpeğin yaşam biçimine, davranış alışkanlıklarına kısacası pek çok özelliğe bakılarak uygun bir program hazırlanır ve uygulanır. Elbette diğer eğitim süreçleri oldukça kısa bir zaman aralığında tamamlanırken bu eğitimler çok daha uzun bir süre alacaktır. Ayrıca köpeğinizin alacağı eğitime göre takım çalışması yapılması (örneğin:k9 eğitimi için) gibi özel ihtiyaçlar programın belirlenmesinde önemli rol oynayacaktır. Köpek eğitimi Beylikdüzü ve çevresinde en iyi bana ait olan firmamızın çalışanları tarafından yapılabilecek bir iştir.

Köpek Eğitimi Beylikdüzü
Özel eğitimler dışında tüm köpeklerin almasının (zorunlu olmasa da) çok faydalı olacağı eğitimler vardır. Köpek eğitimi Beylikdüzü ve çevresi için değil, tüm dünyadaki yakın arkadaşlarımız için vazgeçilmez bir ihtiyaçtır. Tuvalet eğitimi ya da itaat eğitimleri, yavru köpek eğitimi gibi eğitimler, tüm köpek cinslerinin küçük yaşlarında almasının faydalı olacağı eğitimlerdir. Bu eğitimlerin süresi ve yapılan egzersizler, diğer eğitimlere göre daha kolay ve kısa sürelidir. Ancak en yüksek verimi almak ve eğitim almadığı dönemde, köpeğinizin istenmeyen davranış biçimleri (ısırma, uluma, havlama) geliştirmesini önlemek için, küçük yaşlarda eğitime başlamak doğru olacaktır. Ben ve uzman personelim köpeğinizin eğitim alması ve beklediğiniz düzeye gelmesi için elimizden gelen çabayı göstereceğiz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.