Köpek Eğitimi Beyoğlu

23.05.2016
1

Köpek eğitimi Beyoğlu gibi yoğun insan nüfusuna sahip olan yerleşim bölgeleri için vazgeçilmez bir ihtiyaçtır. Dünyanın neresinde yaşıyor olursa olsun, herhangi bir köpeğin gerekli eğitimleri alması faydalı olacaktır. Ancak İstanbul Beyoğlu gibi bölgelerde bu işe özel bir dikkat göstermeniz gerekir. Çünkü yoğun insan nüfusu, içerisinde bulunduğunuz toplumun sosyal statüsü, bu bölgede yaşayan kişilerin davranış biçimi gibi özellikler köpeğiniz üzerinde daha çok kontrole sahip olmak zorunda olduğunuz anlamına gelecektir. Dolayısıyla firmamın ve tecrübeli aynı zamanda donanımlı personelimin yardımlarından faydalanmak kaçınılmaz olacaktır.

Köpek Eğitimi Beyoğlu
Köpek eğitimi Beyoğlu gibi bölgeler için ihtiyaç duyulan bir iş olduğunda, öncelik temel eğitimlerde olacaktır. Tuvalet eğitimi, temel itaat eğitimi ve ileri itaat eğitimi, yavru köpek eğitimi ya da köpeğinizin sahip olduğu bazı problemleri düzeltmeye çalıştığımız eğitimler öncelikli ihtiyaçlar olacaktır. Bu eğitimler koruma eğitimi gibi özel ihtiyaçlara yönelik olan verilen eğitimlerden daha kısa süre alacaktır. Elbette yine de net bir zaman vermek mümkün değil. Çünkü köpeğin ırkı, içinde bulunduğu ortam, bulunduğunuz sosyal ortam, köpeğin geliştirmiş olduğu davranış alışkanlıkları gibi özellikler, eğitimin süresini ve eğitim sırasında uygulanan ödül programını değiştirebilir. Ama tüm köpekler temel eğitimleri alabilirler.

Köpek Eğitimi Beyoğlu

Tabi bu bölgede yaşıyor olmanız rağmen daha ileri seviyedeki özel ihtisas eğitimlerine de ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. İşin uzmanı olan köpek eğiticisi çalışanlarım, köpeğinizin ihtiyacı olan ve beklentilerinizi karşılamaya yönelik eğitimleri verebilirler. Burada dikkat edilmesi gereken nokta, her köpeğin talep edilen hizmet ve eğitimi için uygun olmayabileceğidir. Bu nedenle öncelikle köpeğin söz konusu ihtisas alanı için gerekli olan eğitimi almaya uygun olup olmadığı tespit edilir. Uygun olduğu belirlenirse, tecrübeli çalışanlarım tarafından farklı testlere tabi tutulurlar. Bu hem eğitim sürecini başarıyla tamamlayıp tamamlayamayacağını hem de eğitimde uygulanacak programın nasıl olması gerektiğini belirlememize yarar.

Eğer bu bölümde de herhangi bir sorun yoksa uygun program hazırlanır ve eğitim sürecine geçilir. Elbette bu eğitimler daha uzun bir süre ve sabır gerektirecektir. Ayrıca eğitimin tamamlanması için kesin bir süre vermek de mümkün değildir. 7 yaşındaki bir çocuğun ne kadar sürede doktor olabileceğini tam olarak tespit etmek mümkün olmadığı gibi, örneğin koruma köpeği olarak eğitilen bir köpeğin eğitimi tamamlama süresi tahmin edilemez. Ama köpek eğitimi Beyoğlu ve çevresi için ihtiyacınız olan bir hizmet olduğunda, firmama ulaşmanız ve gereken yardımı almanız mümkündür. Uzman köpek eğiticisi arkadaşlarım köpeğinizin ihtiyaçları ve durumuna uygun eğitimi almasını sağlayacaklardır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.