Köpek Eğitimi Kadıköy

Hayvan sahiplenmek günümüz dünyasında gittikçe yaygınlaşan ve birçok ailenin ya da evin ihtiyacı olma durumuna gelmiştir. Gün içinde biriktirdiğiniz stres ve negatif enerjiyi atmanıza siz eve geldiğinizde sizi neşe mutluluk ile karşılayacak bir dost olması sizleri de mutlu edecektir. Aynı zamanda hayvan beslemek birçok psikolog ve uzman tarafından da tavsiye edilmektedir. Bunun nedeni ise insanları yalnızlık sendromundan ya da yoğun ve stresli hayatlarından bir nebze olsun uzaklaştırmaktadır. Bu özelliklerin dışında hayvan sahibi olmak bireye sorumluluk sahibi olma özelliğini ve farkındalığı kazandırır. Hayvanlar, belirli bir süre zarfı geçtikten sonra sahipleri içinde birer neşe ve mutluluk kaynağı olur.

Köpek Eğitimi Kadıköy

Bu sevimli dostlarımıza verebileceğimiz en iyi örnek ise köpeklerdir. Köpekler ülkemizde ve dünya üzerinde en çok beslenen hayvan türüdür. Aynı zamanda birçok şirketin yaptığı araştırmalar sonucu elde ettiği verilere göre hayvan sahibi olmak isteyen ve hayvan sahibi olan kişilerin ilk sırasını köpekler işgal etmektedir. Köpeklerin bu kadar tercih edilmesinde ki en büyük sebep ise hisli ve duygulu aynı zamanda da karakteristik özellikleridir. Köpekler karakter olarak ise sahibine güçlü bir sadakat duygusu ile bağlı, verilen komut ve emirleri çok çabuk algılayacak kadar akıllı, sizin isteklerinizi de hissedecek kadar akıllı ve sevimli hayvanlardır. Köpekler ve insanoğlunun ilişkisi ise tarihin eski yıllarına ve sağlam temellere dayatılmıştır. Köpekler avcılık, koruma gibi birçok işte kullanılmış ve insanoğluna yardım etmiştir. Günümüz dünyasında ise polislik ve arama kurtarma dâhil olmak üzere birçok alanda yer bulmuş ve aynı zamanda bizlere çok yakın arkadaş olmuştur. Fakat köpek bakmak keyif verici bir iş olsa da aynı zamanda zor ilgi gerektiren bir iştir.

Köpek Bakımı

Köpekler ihmalkârlığı kaldıramazlar. Sevimli dostlarınızla ilgilenmezseniz veya onlara karşı sabırlı pozitif hareketler de bulunmazsanız aranızda ki sahip köpek ilişkisi zarar görür veya bu bağ hiç oluşmaz. Bu bağı sağlayan en önemli etken ise eğitimdir. Çalıştığınız iş tempolu olabilir ve köpeklerinizle yeterince ilgilenemeyebilirsiniz. Eğitim vermek içinde yeterli zaman bulamayabilirsiniz. Bu tip durumlarda açılan köpek eğitim merkezleri sayesinde köpeğinize uygun bir şekilde eğitim verilir ve onu ev yaşantısına daha uygun bir hale gelmesi sağlanır. Bu eğitim merkezlerinde aynı zamanda köpeğinizle dost bağı kurulur ve ona zarar verecek bütün uygulamalardan kaçınılır. Verilen bu eğitimler sayesinde köpekleriniz ile aranızda sağlam bir bağ oluşacak ve köpek bakmanın gerçek keyfini anlayacaksınız. Bu eğitim merkezlerinden biri olan ve verdiği kaliteli hizmetle adından söz ettiren Köpek Eğitimi Kadıköy köpeklerinize deneyimli ve uzman kadrosu ile sadece eğitim değil aynı zamanda pansiyon olaraktan hizmet vermekte. Köpek Eğitimi Kadıköy ve verdiği hizmetler hakkında yazdığımız inceleme yazısı ise şu şekildedir:

Köpek Eğitimi Kadıköy

  • Köpek Eğitimi Kadıköy sevimli dostlarını eğitmek için İstanbul’un merkezlerinden biri olan Kadıköy’de hizmet vermekte. Köpek eğitiminde deneyimli ve bu konuda uzman olan kadrosu ile köpeklerinize ve size hizmet vermektedir. Aynı zamanda köpekler ırkları dolayısı ile eğitimleri açısında farklılık gösterebilirler. Köpeklerinize tüm özelliklerini baz alarak ona göre yaklaşan Köpek Eğitimi Kadıköy çalışanları köpeklerinize istediğiniz her eğitimi vermektedir.

 

  • Köpek Eğitimi Kadıköy merkezinde köpeklerinize taşıdığı özellikler dâhilinde tüm eğitimler verilmektedir. Uzman kadrosu ile verilen eğitimler ise; temel ve ileri düzeyde itaat eğitimi, K9 köpek eğitimi, yavru köpek eğitimi, koruma eğitimi, tuvalet eğitimi gibi bütün eğitimler verilmektedir. Fakat bu eğitimler köpeklerinizin taşıdığı özelliklere göre verilmektedir. Yani terrier bir köpeğe koruma eğitimi verilemez ki bu eğitimin komutlarını da yerine getirmeyeceklerdir. Bu hizmetin dışında köpeklerinize pansiyon hizmeti de verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.