KÖPEK EĞİTİMİ UZMANI MEHMET ÖRSÇÜ

23.05.2016
8

Köpeğinizin eğitimi için bize güvenebilirsiniz. Köpeğinizin eğitimi için öncelikle köpek ve insan psikolojisinden çok iyi anlayan, köpek dilini ve eğitilecek olan köpeğin ırk özelliklerini çok iyi bilmek gerekmektedir. Köpeğiniz ile kendi köpeğimizmiş gibi ilgileniriz. Çünkü bizim için öncelikli olan hem sizlerin güvenini kazanmak hem de köpeğinizin hem mutlu hem de iyi eğitilmiş olmasıdır. Eğitim esnasından köpeğin ne zaman sıkıldığını hesaba katmak da oldukça önemlidir. Köpek eğitimi uzmanı Mehmet Örsçü bütün bunları hesaba katarak köpeğinize eğitim vermektedir.

KÖPEK EĞİTİMİ UZMANI MEHMET ÖRSÇÜ

Köpek eğitmenliğinde ilk olarak dikkat edilmesi gereken tabi ki eğitmenin köpeklere olan sevgisi ve ilgisidir. Biz işimizi hobi olarak yaptığımız için, köpeğinizin eğitimini vermek bizler için aslında bir çeşit keyfe dönüşecektir. Şunu da unutmamak gerekir ki köpeğiniz ile ilgili sizlerin de eğitim alması gerekmektedir. Aslında, köpek sahibi eğitilmeden köpeğe verilen eğitimin hiçbir anlamı yoktur. Bu yüzden sizin köpeğinizle ortak bir dile sahip olması köpeğinize verdiğimiz eğitimin de bir parçasıdır. Böylece köpeğinizin psikolojisini ve isteklerini çok daha iyi anlayıp cevap verebilirsiniz. Köpek eğitimi uzmanı Mehmet Örsçü siz köpek sahiplerine de mutlulukla eğitim verecektir. Eğitim sohbet havasında keyifle geçecektir.

KÖPEK EĞİTİMİ UZMANI MEHMET ÖRSÇÜ
Biz bütün bunları tek tek düşünerek aslında köpeğinize verilen en iyi eğitimin sizinle birlikte verilen eğitim olduğu kanısındayız. Çünkü sizden bağımsız olarak köpeğinize eğitim verilirse, sizin köpeğinizin yeni davranışlarına adapte olmanız güçleşecektir, bu durumda köpeğiniz bocalama yaşayabilir. Köpek eğitim uzmanı Mehmet Örsçü kesinlikle köpek sahibin fırsat buldukça köpek eğitimlerine katılmasını tavsiye etmektedir. Genel olarak düşündüğünüzde köpeğinizi bir yerde bırakıp gittiğinizde köpeğiniz arkanızdan havlar, ağlar yani bir tepki gösterir. Aslında bu tepkilerin hiç biri boş yere değildir. İşte bu durum bize, köpek sahibiyle birlikte gerçekleştirilen eğitimlerin çok daha verimli olduğunu göstermiştir. Ayrıca köpeklerin de bebekler gibi yavruluk döneminde eğitilmesi gerektiğini unutmayın. Çünkü yavru köpekler bir alışkanlık edindiklerinde o alışkanlıkları değiştirmeniz çok zordur. Bu yüzden siz de köpeğinizin eğitimi için yavru döneminde bize getirin, biz de sizinle birlikte köpeğinizin gelişimine destek verelim.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.