KÖPEK EĞİTİMİ VEREN YERLER

23.05.2016
3

Firmamız olarak köpeğinizin eğitimini gönül rahatlığıyla bizlere tavsiye edebilirsiniz. Öncelikle köpeklerinizin cinsi, sizden öğrendiği davranışlar eğitim öncesi bizim için önemlidir. Bütün bilgileri sizden almamız bizim için önemlidir. Köpeklerinizin öncelikle günlük yaşama doğru bir biçimde uyum sağlaması için doğru eğitimi almaları önemlidir. Firmamız köpeğinize eğitim verirken köpeğinizin yatkın olduğu konuları,zevklerini, zekâ seviyelerini bütün her şeyini tespit eder. Böylece tıpkı bir insan da nasıl bütün bu faktörlere göre verilen eğitimin düzeyi değişiyorsa köpeklerde de değişmektedir. Bu yüzden köpeğinizin temel özelliklerini keşfedip köpeğinize özel bir eğitim programı hazırlar ve onu uygularız. Bazılarımız köpeğe verilen eğitimin sadece komutlardan olduğunuz düşünür fakat aslında bu kesinlikle böyle değildir. Köpek eğitimi veren yerler arasında gerek referanslarımız gerekse uzun yıllardır köpek eğitimi tecrübemiz ile sizlere en iyi hizmeti vereceğimizden emin olabilirsiniz.

KÖPEK EĞİTİMİ VEREN YERLER

Köpek bakım evimize gelen özellikle yavru köpeklere çok farklı bir eğitim uygulamaktayız. Çünkü tıpkı bebeklerin ilk zamanlarda algı ve zekâları çok açıksa köpeklerde de bu böyledir. Bu yüzden köpeği doğru yönlendirmek çok önemlidir. Bu yüzden köpeğinizin altıncı ayına kadar köpeğinize çok fazla şey öğretebilirsiniz. Bu dönemlerinde yetişkin köpeklere göre yavru köpekler çok daha hızlı öğrenirler. Diğer köpek eğitimi veren yerlere karşılık firmamız köpeğinize köpeklerde liderliğin nasıl olduğunu ve nasıl davranmaları gerektiğini, köpek ve köpek sahibi nasıl oyun oynamalıdır? Bu oyunun kuralları neler olmalıdır? Köpeğinizi nasıl ödüllendirmelisiniz? Sebep ve limitleri nelerdir? Ve son olarak da köpeğinize doğru komutlar vermeniz ve köpeğinizin bu komutları doğru yerde ve doğru zamanda en doğru biçimde algılaması gibi temel eğitimleri veririz.

KÖPEK EĞİTİMİ VEREN YERLER
Köpeğinizin yavru haliyle bakımını yaptırmadıysanız firmamız yetişkin köpeklerinizi de eğitmektedir. Kim ne derse desin, doğru eğitim ve davranışla her yaştaki köpek eğitilebilir. Kimi zaman köpekleriyle ileriki zamanlarda sorunlar yaşayan eğitimler veremeyen köpek sahipleri ne yapacaklarını bilmez bir şekilde köpekleriniz köpek eğitimi veren yerler getirmektedir. Hiç merak etmeyin köpek bakım evimizde köpeğiniz en iyi şekilde eğitilecek. Siz de sahibini dinleyen köpeğinizle çok keyif alacaksınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.