KÖPEK EĞİTİMİ YABAN TV

23.05.2016
1

Köpek eğitimi vermek sanıldığı kadar kolay bir iş değildir. Köpek eğitiminde en çok unutulan ve en önemli olan ayrıntı köpeklerin psikolojileridir. Köpeklerin psikolojilerinin iyi olması da köpeklerle kurulan iyi ilişkiye bağlı olmaktadır. Öncelikle köpek eğitmeninin kendisinin çok iyi bir psikolojiye sahip olmasıdır. Bu yüzden firmamız buna büyük özen göstermektedir. Köpek Eğitimi Yaban TV de de bunu izleyerek görebilirsiniz. Köpeklere ırk olarak baktığımızda her köpeğin kendi ırkına özel özelliklerin olduğunu görürüz. Bu özellikler köpeklerde de olmaktadır. Bu yüzden köpek eğitmeni öncelikle köpeğin sahip olduğu ırkın özelliklerini iyi bir şekilde bilmelidir. Bu da ancak çok fazla köpeğin eğitimiyle ilgilenerek olmaktadır. Firmamızın eğitmenleri çok fazla köpek eğittikleri için çok da fazla ırk tanımaktadır. Bu da firmamızın deneyim ve köpek eğitiminde çok ilerilere ulaşmasını sağlamıştır.

KÖPEK EĞİTİMİ YABAN TV

Bütün cins köpeklerde olan en genel özellik ise köpeklerin koku alma duyularının çok gelişmiş olmasıdır. Eğitmenlerimiz, köpeklerin bu özelliğinden eğitim esnasında çok fazla yararlanmaktadırlar. Köpekler koklayarak insanları da birbirlerinden kolayca ayırabilmektedir. Çünkü hiçbir insanın kokusu birbiriyle aynı olmamaktadır. Köpek Eğitimi Yaban TV de ki videolarda eğitmenlerimizin köpekleri nasıl bu yönde eğittiklerini izleyebilirsiniz. Eğitmenlerimizin en önemli özelliği genel olarak hayvanları özel olarak da köpekleri çok sevmeleridir. Çünkü biz köpek sevmeyen bir kişinin köpekleri asla eğitemeyeceğinin farkındayız. Köpekler kendilerini sevip sevmeyeni çok kolay anlarlar. Bu da eğitimde çok büyük bir parçayı oluşturmaktadır. Genel olarak köpek eğitmenleri; kararlı, sabırlı, cesaretli, hızlı karar alabilen ve nerde nasıl karar alıp uygulayacağını bilen karakterlerde olmalıdır. Köpek eğitiminde sabrın önemi büyüktür. Agresif çabuk sinirlenen bir eğitmen maalesef köpek eğitmeni olamaz.

KÖPEK EĞİTİMİ YABAN TV
Genel olarak köpek eğitiminde öncelikle köpeklere komutlar öğretilmelidir. Eğer köpekle eğitmen arasında iletişim kopukluğu varsa giderilmelidir. Komutların kısa sürede öğrenilmesi için çok fazla tekrar edilmesi gerekmektedir. Sebebi ne olursa olsun köpek dövülmemelidir. Çok daha ayrıntılı olarak köpek eğitimlerimiz ve köpek eğitmenlerimiz hakkında bilgi almak için köpek eğitimi Yaban TV deki videolarımız izleyebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.