Köpek Pansiyonu Avrupa Yakası

Köpeklere olan sevdanız bu güzel havanlarla hoşça vakitler geçirmenize neden olmaktadır. Ancak yoğun çalışma temponuz ve sürekli seyahat halinde olmanız sizleri farklı arayışlar içerisine itekleyerek köpeğinizin günlük ihtiyaçlarının karşılanacağı, bir pansiyona yöneltmiştir. Avrupa yakasının en kaliteli ve sağlık uyumluluğu sertifikası sahibi olan Köpek Pansiyonu Avrupa Yakası sizlere kaliteli ve güvenilir bir hizmeti sunmak için prensiplerini titizlikle gerçekleştirmektedir. Konutunuz içerisinde beslediğiniz sevimli ve güzel köpeklerinizin beslenmelerine en iyi şekilde dikkat edilmektedir. Kesinlikle yemek saatleri dikkate alınır. Köpeğinize özel bir mama var ise bunun kullanılmasına ayrıca dikkat edilmektedir. Aksi durumda pansiyon koşullarında kullanılan mama kendisine ikram edilecektir. Pansiyona getirilen her köpek için bir kimlik karnesi oluşturulmaktadır. Karne içeriğinde kullandığı mamadan, sağlık bilgileri, ilaç kullanımı, aşı takvimi, ırkı, besin değer ve vitaminleri özel olarak yer almaktadır.

Bilinmelidir ki köpekler arasında farklı içerik ve kaidelere yer verenleri de bulunur. Örneğin tuvalet alışkanlıkları farklılıklar gösterir. Kimisi gazete üzerinde ya da pad üzerinde günlük tuvalet ihtiyaçlarını temin etmektedir. Bu özellikte yer alan köpeklerinizi giriş işlemlerini yaptırırken kimlik karnesine aktarırsanız pansiyonda da bu özelliklerde tuvalet ihtiyaçlarının giderilmesine olanak hazırlanmaktadır. Pansiyonda zengin bir oyun parkuru bulunmaktadır. Bu Köpek Pansiyonu Avrupa Yakasının olmazsa olmazıdır. Ç evresi kapalı bir oyun parkuru, eğitim ve soysal içerikli zengin bir aktivite seçeneği köpeklerinizin konforuna sunulmaktadır. Köpekler özgürce pansiyonun tadını çıkararak enerji atımı yaparak rahatlamaktadırlar. Her çeşit ırk ve sosyal içerik sahibi köpeklerinizi güvenle bırakacağınız yegâne adres ile siz hayvan severlere hizmet verilmektedir. Zor anlarınızda köpeklerinizi gönül rahatlığı ile bırakabilirsiz. 7/24 bizlerle iletişim kurarak köpeklerinizi adresimize teslim edebilisiniz.

Köpek Pansiyonu Avrupa Yakası

Müşteri istek ve talepleri en değerli hazine birikimi olup köpeklerin farklıklıları ile pansiyon hizmet kalitesinden yararlanmalarının koşulu oluşturulmaktadır. Villalar içerisinde yer alan köpekleriniz ile bahçelerde beslediğiniz köpekleriniz pansiyonumuzun açık bölümlerinden faydalanabilmektedir. Diğer taraftan kapalı bölümlerimizde ev içerisinde beslenen, açık havadan uzakta olan köpekleriniz yararlanır.   Dişi köpeklerin kısırlaştırılmış olması gerekmektedir. Kısırlaştırılması sağlanmayan köpekler uygun bulursanız veterinerler tarafından kısırlaştırılır. Öte yandan saldırgan köpekler pansiyonda ahşap kulübe içerinde muhafaza edilerek günlük ihtiyaçlarının sağlanmasına yardımcı olunur. Köpek Pansiyonu Avrupa Yakası akşam ve gece saatlerinde yatılı olarak kalan köpekleriniz için sıkı bir güvenlik şeridi oluşturulmasını uygun bulmuştur. Bunun için açık ve kapalı bölümlerde korunan köpeklerin tamamı bu saatler içerisinde ahşap kulübelerde kapalı tutulmaktadır. Burada kontrol altına alınarak güvenle ihtiyaçlarının tedarik edilmesi sağlanmaktadır. Sizlerin uygun görmesi ile sağlık kontrolleri gerçekleştirilir.

Köpek Pansiyonu Avrupa Yakası

Yaşanacak sağlık sıkıntılarına karşı gerekli tedbirlerin alınması sağlanmaktadır. Bu hassasiyet gerektiren bir konu olup pansiyonumuzu tercih eden tüm köpeklerin sağlık taramasının yapılması uygun görülmüştür. Pansiyon içerisinde sadece köpeklerin konaklaması değil bununla birlikte diğer hizmet çeşitlerimizde yer almaktadır. Kısırlaştırılması gerçekleşmeyen köpeklerin doğum ve bakımları ile yavrularının bakım ve eğitimleri de pansiyonumuz içinde uzman köpek eğitmenleri tarafından gerçekleştirilmektedir. 7/24   ucuz ve ekonomik olarak yararlanacağınız Köpek Pansiyonu Avrupa Yakası hizmetleri kapalı ve açık bölümlerden oluşmaktadır. Oyun sahaları ve kuaförün bulunduğu pansiyonun hizmet kalitesi çeşitli problemlerin analiz edilerek çözüme kavuşturulması ile netlik kazanmıştır. Köpeğiniz için İtaat eğitimleri, tuvalet eğitimi, koruma ve yavru köpek eğitimleri verilmektedir. Pansiyon hizmeti servis imkânı da sunmakta olup servisler ücretlidir.   İstediğiniz zaman köpekleriniz adresinizden alınarak pansiyona getirilir. Veya pansiyondan sizlere getirilerek zaman kazanmanıza ve işlerinizi takip etmenize yardımcı olunulmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.