Maltepe Köpek Oteli

Bir köpek beslemenin bazı zorlukları vardır. Bazı şahsi nedenlerden dolayı; köpek sahipleri, köpeklerinin belirli bir süre içerisinde bakımlarını sağlamak amacıyla, gönül rahatlığı ile emanet edilecek güvenilir bir yer ararlar. Maltepe Köpek Oteli, köpeklerin rahatlıkla bırakılabileceği bir otel olarak karşımıza çıkar. Otelden içine girenler, çok farklı ırkların bir arada olduğunu görürler. Maltepe Köpek Oteli’nde, köpekler için gerekli olan tüm hizmetler sağlanır ve bu hizmetler, köpeklerin rahatını sağlayacak şekilde organize edilir. Otelin çalışanları ve yetkili personelleri; işlerinin uzmanları olup, gerçekten köpek sevenler arasından seçilir. Maltepe Köpek Oteli, köpeklere çok değer verir ve hatta köpekleri arkadaşları ve çocukları kadar severek, ilgi gösterir.

Maltepe Köpek Oteli

Maltepe Köpek Otelinde Verilen Hizmetler

Maltepe Köpek Oteli’nde, köpekler için gerekli olan tüm hizmetler sağlanır. Köpeklerin mamaları üç öğün düzenli olarak; sabah, öğle ve akşam olacak şekilde verilir. Ayrıca da; ihtiyaç olduğu zamanlarda, köpekler dışarıya ya da bahçeye çıkarılır. Lavabo ihtiyaçları olduğunda, mutlaka dışarıya çıkarılırlar ya da tuvaletlerini nereye yapabileceklerini öğrendikleri zaman; tek başına çıkabilmeleri adına, köpekler için bir kapı ayarlanır. Özel ihtiyacı ya da tedavisi süren bir rahatsızlık olduğunda da, konuyla ilgili gereken hizmetler verilir. Yatakları her gün temizlenir ve ihmal edilmeden, düzenli sağlık kontrolleri yapılır. Maltepe Köpek Oteli; sadece sahipli olan köpekler için değil, tüm köpekler için bir yuva olur.

Maltepe Köpek Oteli’nde Kayıt İşlemlerinin İşleyişi

Bazen tatile çıkmak, iş seyahati yapmak tam bir işkenceye dönüşür. Eğer kalınacak oteller; evcil herhangi bir hayvan kabul etmiyorsa ya da başka alternatif de sunmuyorsa, Maltepe Köpek Oteli bu hususta güvenli bir tercih olarak kabul edilir. Otele getirilen köpeklerin, ilk olarak kaydı alınır ve hemen sonrasında sağlık kontrolleri yapılır. Sağlık kontrolleri; hem otelde kalan diğer köpekler açısından, hem de köpeğin kendi açısından son derece hassas bir husustur. Sağlık kontrolünde herhangi bir sorun çıkarsa, tedavisi ile ilgili bilgiler verilir. Teslim edilecek köpeğin özel bir tedavisi mevcut ise, bu rahatsızlığın sorumluluğu da alınır. Daha önce yapılan ya da devam eden tedaviler ile ilgili, gereken notlar alınır ve köpeklerin tedavisi yarıda kalmaz. Bu sebeple; otelin bütün müşterileri, köpeklerini rahatlıkla teslim ederler.

Maltepe Köpek Oteli Veteriner Hizmeti Farkı

Bütün hayvan otellerinde, mutlaka bir veteriner bulunması gerekir. Maltepe Köpek Oteli’ndeki en büyük avantajlardan bir tanesi, veteriner bulundurmasıdır. Bu durum; kalan köpekler açısından çok değerli olduğu gibi, otelde çalışan personeller açısından da son derece değerli bir hizmettir. Köpekler yapısı gereği; hastalandıkları ya da kötü hissettikleri zamanlarda, kendilerine yakın gördükleri bir insana yaklaşmak isterler. Bu durumlarda, hatta onların yanında kalmak ve uyumak bile isterler. Bu tarz bir rahatsızlığı farkeden bir yetkili, onu otelin veterinerine götürür. Veteriner teşhisi koyduktan sonra, köpeğin tedavisine uygun işlemler yapar. Maltepe Köpek Oteli; köpeklerin sahipleri gelene kadar, en iyi hizmeti sağlamakla yükümlüdür.

Yapılacak bütün hizmetlerin eksiksiz bir şekilde yerine getirilmesi sağlanır. Köpeklerin her daim yardıma ihtiyacı olduğu göz önünde bulundurulursa, çalışan personelin çok duyarlı hareket etmesi gerekir. Bu konu ile alakalı olarak, otelde yılların tecrübesi işler. Personel seçimleri, en titiz şekilde organize edilir. Maltepe Köpek Oteli’nde çalışmaya başlayacak olan personellerin, veterinerlik fakültesi ya da benzeri bölümlerden mezun olması gerekir. Bunun yanında, hayvanları çok sevmesi de, istenen bir özelliktir. Bu kriterlerden birinin olmaması durumunda, personel olumlu değerlendirilmez. Maltepe Köpek Oteli; sorunsuz hizmet sağlamak istediğinden dolayı, personel konusunda son derece hassas bir prosedür izler.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.