Pet Taksi İstanbul Muhteşem Hizmet

Güvenli ve konforlu pet taksi ayrıcalığını yaşarken; evcil hayvan taksilerini asla diğer taksilerle eşit tutmamalısınız. Bu taksinin en önemli özelliği tamamen hayvanlar için uygun olmasıdır. Herhangi bir toplu taşıma aracına bindiğinizde insanlardan sert tepkilerle karşılaşabilirsiniz. Bir yolculuk esnasında hayvanlarımız korkmamalı ve oldukları yerde güvende olduklarını hissetmelidirler. Bu yüzden pet taksi istanbul hizmeti, evcil hayvanlara şefkatle yaklaşırlar.

Dolayısıyla onlar da kendilerini güvende hissederler. En önemlisi bu işi yaparken hayvanları çok seviyoruz. Kesinlikle hayvanları sevmeyen insanlar bu işi yapamazlar. Bu yüzden işimizi seviyoruz ve profesyonel hizmetler sunuyoruz. Dilerseniz şehir içi veya şehirlerarası pet taksi hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bu nedenle hayvanların yalnız kalmadan sizinle birlikte seyahat etmesini sağlayabilirsiniz.

Evcil Hayvanları Ekonomik Bir Fiyata Taşıyın

Bu hizmetlerden ihtiyaç duyduğumuz ve faydalanmayı umduğumuz vatandaşlar da pet taksi ücretlerinin ne kadar olduğunu bilmek istiyor. Ancak bu ücretin şehir içi ve şehir dışı trafik için farklı olduğu söylenebilir. Pet taksi İstanbul fiyatlarında en ekonomik rakamı belirliyoruz.

Bu sayede amacımız evcil arkadaşlarınızın herhangi bir bütçe sorunu yaşamadan ulaşımlarını sağlamaktır. Her ne pahasına olursa olsun memnuniyet vermeye hazır olduğumuza şüphe duymamalısınız. Hizmetlerimizi inceleyerek ne tür çalışmalar yaptığımızı öğrenebilirsiniz.

Türkiye’de Pet Taksi Hizmeti

Ülkemizde pet taksiler giderek artan bir hizmet haline gelmiştir. Çünkü en azından insanlar gibi hayvanların da bir yerlere gitme hakkı vardır. Evcil hayvan nakli arıyorsanız uzman ekibimize başvurabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz. Pet taksicilik hizmetinin artış göstermesi, hayvan sever insanların da artış göstermesi ile aynı orantılıdır. Ayrıca hayvanların konforunu düşünerek, sağlıklı ve güvenli oluşturmak hayvan severler için vazgeçilmez unsurlardandır.

Evcil Hayvan Taksisinde Sevimli Yolculuklar

Araçlarımızdaki kafesler, evcil hayvanlarımızın konforunu tam olarak düşünülerek özel olarak tasarlanmıştır. Kafesimizin genişliği bire bir şekilde aracın uygun bir yerine bırakılır. Evcil hayvanlar için taksi hizmeti verebilmek için hayvan bakıcılarının evcil hayvan taşıma sertifikasına sahip olmaları gerekmektedir. Sertifika, farklı bir kuruluş tarafından sağlanmaktadır. Aynı zamanda bir diğer önemli nokta da aracın pet taksi İstanbulhizmetlerine uygun olması oldukça önemlidir.

Acil Pet Taksi

Bazen evcil hayvanınızın başına bir şey gelebilir ve onu hemen veterinere götürmeniz gerekebilir. Acil bir durumda bile, hemen pet taksi İstanbul hizmetini aramanız yeterlidir. En kısa sürede adresinize ulaşacak ve bundan sonra evcil hayvanınızı güvenle taşımanızı sağlayacaktır. Ayrıca böyle bir hizmet, evcil hayvan sahiplerini de hayvanı da aynı anda daha güvende ve mutlu edecektir.

Pet Taksi Hizmeti 7/24 Hizmet Veriyor

Pet taksi İstanbul hizmeti ile her daim evcil hayvanlarınız güvende hissederken, her an yanınızda olmaya devam edeceğiz. Bundan sonra hayvanlarınızı yanınızdan ayırmak zorunda kalmayacaksınız. Evcil hayvan taşımacılığı ile evcil hayvanların uygun koşullarda seyahat etmesini sağlayabilirsiniz. Bulunduğunuz şehrin yanı sıra gitmek istediğiniz birçok şehre de transfer yapabilirsiniz. Birçok evcil hayvan sahipleri, minik dostlarını bırakarak uzun seyahatlere gidemeyebilir. Bunun nedeni, hayvan sağlığını korumak ve yol boyunca istenmeyen olayların olmasını önlemektir. Ergonomik bir yolculuk için arkadaşlarımızın konforlu bir araca binmelerini sağlıyoruz. Ayrıca evcil hayvanlar için kişisel bakım ürünlerini de yanınızda getirebilirsiniz. Kişisel bakım ürünlerini saklamak için özel alanlar bulunmaktadır. Bu sayede ulaşım devam ederken bakımları da ihmal edilmeyecektir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

Pet taksi İstanbul olarak uzun yıllardan itibaren evcil hayvanları taşımak için taksi ve köpek gezdirme hizmeti vermekteyiz. Şehir ve şehirlerarasında, tüylü dostlarımıza uygun özel araçlarla donatılmış pet taksi hizmeti veriyoruz. Siz değerli müşterilerimize ve dostlarımıza uygun fiyat ve kaliteli hizmet vermenin tek adresi olduğumuza inanıyoruz. Ayrıca evcil hayvan dostlarınız için köpek gezdirme hizmeti de vermekteyiz. İyi eğitimli ve deneyimli yürütücülerimiz size gerekli zaman aralığında köpek gezdirme hizmeti verecektir.

Tek amacımız evcil dostlarımızın yaşam standartlarını bir üst seviyeye çıkarmaktır. Pet taksinin haricinde büyük şehirlerde evcil arkadaşlarımızla taksiye, otobüse binemiyoruz. Şehirlerarası seyahat etmek evcil hayvan dostlarını hayal kırıklığına uğratabilir. Her seyahat etmemiz gerektiğinde ya etrafımızda bir araba bulmaya çalışırız ya da seyahat etmek için araba kiralamak zorunda kalırız. Karşılaştığınız bu sorunların yaşanmaması için şehir içi veya şehirlerarasıpet taksi hizmeti vermekteyiz.

Konforlu Evcil Hayvan Taşımacılığı

Evcil dostlarınız için pet taksi uygulaması kullanmak istediğinizde acil durumlar haricinde 1 gün öncesinden rezervasyon yaptırmanız çok daha sağlıklı olacaktır.  Sevimli evcil hayvanlar için pet taksi İstanbul fiyatını belirlemek bakıcıya aittir. Bunun için temel bir birim seçerler. Tüm hayvan bakıcıları Kilometre hesabından ücret belirleyerek bu ücretleri kilometre hesabından yaparlar. Bu, evcil hayvan sahiplerinin seçim yapmasını kolaylaştırır.

Evcil Hayvan Taşımacılığına mı İhtiyacınız Var?

Evcil hayvan taşımacılığı, özellikle özel araç olmadığında veya seyahat edilecek mesafe içerisinde evcil hayvanlarla seyahat etmenin mümkün olmadığı durumlarda önemlidir. Bazı otobüs firmalarında yolcu alanına evcil hayvanların alınmasına izin verilmiyor.

Hayvanlar bagajda istismar riski altındadır. Bu nedenle birçok hayvan sahibi bazen tatil planlarını yola çıkmadan önce, bazen de istemeden anestezi yardımıyla değiştirip yola koyuluyor. Ancak anestezi, hayvanların ve insanların böbreklerine büyük zarar verir. Bu nedenle evcil hayvan nakline talep vardır.

Evcil Hayvan Nakli Nasıl Yapılmalıdır?

Pet taksi İstanbul taşımacılığı için öncelikle temiz ve konforlu araçlar seçilmelidir. Hayvanlar için rahat olan araba kafesleri özenle seçilmeli ve yerleştirilmelidir. Bir metreye yakın uzunluk ve genişlikte kafesler tercih edilmelidir. Ayrıca araca binerken ve inerken gerekli çantalar araçta olmalıdır. Evcil hayvan taşımacılığı sırasında bir veteriner bulunmalıdır. En iyi hizmet burada verilerek evcil hayvanlarınız korunur.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.