Satılık Pincher Fiyatları

24.08.2017
7

Evcil hayvan beslemek birçok insanın isteği bir şeydir. Kuş, kedi gibi hayvanların yanında uygun şartlarda köpek beslemek çok büyük bir keyif olur. Özellikle köpek beslemek iyi bir dost edinmek için en iyi çözümlerden. Bahçeli evleri olanların bir köpeğe bakması çok büyük bir problem çıkarmazken şehir hayatında çok katlı dairelerde köpek beslemek oldukça büyük bir problem ve külfet haline geliyor. Bunun için köpek edinecek ailelerin seçilecek köpeğin cinsi, cinsin özellikleri ve nasıl bakılacağı ilgili bilinçli olması çok önemli. Özellikle apartman gibi bir yerde köpek beslemeyi düşünenleri daha ufak bir cins düşünmesi gerekiyor. Çocuklu ailelerin, apartman dairelerinde özellikle yaşıyorlarsa ideal cinslerden biri Pincher. Uysal bir cins ve ufak yapısı sayesinde bakması kolay olan Pincher için çok fazla fiyat seçeneği söz konusu. Fiyatları ile ilgili net bir fikir sahibi olmak için Pincher’ın nasıl bir köpek olduğu ve aranması gereken özelliklerinin bilinmesi gerekmektedir.

Pincher Seçerken Nelere Bakılır?

Satılık Pincher Fiyatları

Pincher ana hatlarıyla iki farklı çeşide ayrılır. Biri minyatür pincher. Çok ufak bir beden yapısına sahipken genellikle en sevilen türlerden olur. Parlak tüyleri simetrik bir yüzü ve vücudu olan Pincher’ı seçerken saf kan olması önemli bir konu. Havlamaya ve oyun oynamaya bayılan bir cins olduğu için saf kan bir pincher eğitime daha yatkın ve uzun ömürlü iyi bir arkadaş olur. Tırnaklarındaki parlaklık tüylerinin yumuşak ve parlak olması yanında fiyatını belirleyen etkenlerden biri Pincher’ın kırma olup olmadığı ile beraber kaç yaşında olduğudur. Bu cinse bakmak isteyenler için en ideal süre 3, 5 aylık bir pincher’dır. Eğitim ve ev şartlarına uyumda bu süre çok önemli fiyatta. Bu yaşa sahip Pincher’lar da fiyat daha yüksek olur. Minyatür pincher’a göre daha büyük olan Pincher fiyatı biraz daha düşüktür. Bakımı biraz daha külfetli olur.

Safkan Pincher

Çıkış yeri Almanya olarak bilinen Pincher türü birçok amaca hizmet eder. Pincher almayı düşünenlerin karşısına çok yüksek fiyatlar çıkabileceği için köpeğin ırkının temizliği önemlidir. Safkan bir pincher minyatür türdeyse apartmanda bakması kolaydır. Önemli nokta daha çok küçükken eğitimin verilmesi. İtaat eden bir Pincher eğitimsiz bir köpeğe göre oldukça farklı fiyatlara sahip. Safkan bir pinchef alındığında eğitim ile av ya da bekçi köpeği olarak da kullanılır. Safkan Pincher’ı anlamak için ilk bakılacak nokta vücut yapısı. Dik ve kendinden emin duran Pİncher’ın parlak ve yumuşak tüyleri, uzun güçlü tırnakları ve uzun kulakları olur. Bunlara dikkat ederek safkan bir Pincher edinebilirsiniz. Piyasada safkan olmayan çok cins olduğu için güvenilir bir yerden köpek edinmek gerekiyor. Alacağınız Pİncher’ın kimlik bilgileri yanında soy ağacını gösteren belgeleri mutlaka talep edin. Bu sayede Pincher için doğru fiyatı alabilirsiniz.

Satılık Pincher Fiyatları

Pincher için onlarca farklı fiyat söz konusu. Satılık pincher fiyatları için internet sitelerine ya da köpek barınma tesisleri ile iletişime geçebilirsiniz. Alacağınız Pincher’ın özellikleri doğrultusunda bir fiyat alabilirsiniz. Pincher ev hayatına kolay uyum sağlayan bir köpek olduğu için safkan, eğimli bir pincher için yüksek fiyatlarda talep edilebiliyor. Pincher değişken fiyatlar söz konusu. Gerçekten evde gönül rahatlığıyla bir köpek sahibi olmak için bu konuda uzman bir yer ile iletişime geçmek ve doğru fiyatlara ulaşmak önemli bir konu. Bu konuda çalışan iyi bir firma alacağınız Pincher ile ilgili tüm belgeleri sunarak en iyi seçimi yapmanıza yardımda bulunur.

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.