Silivri Köpek Oteli İstanbul

19.08.2017
2

İstanbul’un batısında yer alan Silivri ilçesi mevsimsel olarak değişen nüfusa sahiptir. Genel olarak ilçe sakinleri yazlık konaklama yapıyor. Şehre dönmeden önce köpeklerin emanet edilebileceği, huzurlu ve düzenli bakımlarının yapılabileceği köpek otellerinden biri de Silivri Köpek Oteli İstanbul. Buradaki profesyonel ekip sayesinde köpeklere barınma ve beslenme hizmetleri veriliyor. Yerleşim yerinden uzakta ve denize yakın konumda bulunan tesis, köpeğinize huzur verecek ortamı fazlasıyla sağlıyor. Bir dost, arkadaş, hatta aileden biri gibi görülen bu küçük dostlarımızın sahiplerinin gösterdiği ilgiyi ve bakımı aratmayacak ortamı sağlamak üzere kurulmuş bir işletmedir. Silivri’de yaşayan hayvan sahipleri güvenilir bir şekilde buraya köpeklerini emanet edebilirler.

Köpek Otelleri Neden Gereklidir?

Silivri Köpek Oteli İstanbul

Hayvan severler günlerinin birçoğunu bu küçük dostlarıyla geçirirler ve tatile çıkmak ya da yerleşim yerlerine dönmek durumunda kaldıkları zaman köpeklerini güvenle emanet edebilecekleri bir yere ihtiyaç duyarlar. Silivri Köpek Oteli bu ihtiyacı karşılamak için en güvenilir adres. Genellikle yakınlara, tanıdıklara emanet edilmek istenen köpekler, siz onların yanında yokken emanet ettiğiniz yerde ihtiyacı olan ortamı ve sizin köpeğinize gösterdiğiniz ilgiyi göremeyebilirler. Bu durumda daha emin bir ortam olan köpek otelleri devreye giriyor.

Beslenme, tüy ve cilt bakımları, yazın ve kışın barınabilecekleri uygun ortam koşulları, oyun ve serinleme alanları olan, ev konforunu aratmayan, kısacası daha uzman kişilere köpeğinizi emanet ettiğinizde özlemek dışında gözünüz arkada kalmayacaktır. Evcil hayvanları kafese hapsetmekten ziyade onlara serbest dolaşabilecekleri alanları sağlamayı başarmış oteller her zaman sizin ve köpeğiniz açısından daha avantajlıdır. Köpeklerinizi emanet edeceğiniz otellerin ruhsatlı işletme olup olmadıkları, köpeklerin ayrı ayrı barınaklarda kalıp kalmadığı, sağladıkları hizmetlerin içeriği, ücretlendirmenin hangi kriterlere göre yapıldığı ve güvenilirliğini araştırmanız sizin yararınıza olacaktır. Köpeğiniz eve döndüğünde veya otelden aldığınızda oteli özlemeye başlamışsa köpeğinizi gerçekten güvenilir ve doğru hizmet vermiş bir otele bıraktığınızdan emin olabilirsiniz.

Silivri Köpek Oteli İstanbul Hizmetleri Nelerdir?

Köpek bakımı mesleğiyle uğraşan uzman kişilerce oluşturulmuş ekibe sahip olan otel, uygun ücret ve ortamıyla rahatlıkla tercih edilebilecek bir yerdir. Köpek ırklarına ve cinslerine göre farklı fiyat seçenekleri, ayrıca günlük, haftalık ve aylık olmak üzere ücret belirlenmektedir. İçinde ısıtıcı bulunduran kış barınakları ve yazın serinleme alanlarına sahip bir oteldir. Köpeklerin kaldıkları odalar belirli aralıklarla temizlenip yaşamaya uygun ortamın devamlılığı sağlanıyor.

Köpeğe verilen eğitim, ilgi ve alaka en doğru şekilde sağlandığından köpeğin ihtiyacı olan samimi ortamı bulması ve sadakati artacaktır. Köpeklerdeki depresyon sorununun en iyi şekilde aşılması ve gereken hassasiyetin gösterildiği son derece güvenilir bir otel olan Silivri Köpek Oteli, köpeğinizin diğer köpeklere olan etkileşimini en doğru şekilde sağlamak için oyun ve eğitim hizmeti veriyor. Tuvalet ve gezme ihtiyaçlarını karşılayacakları özel alanlar ve belirlenmiş zamanlar mevcuttur. Ayrıca egzersiz hareketleri ile köpeğinizin sağlıklı bir vücuda sahip olması amaçlanmıştır. Sağlıklı mamalar ile beslenen köpekler, düzenli aralıklarla veteriner kontrolünden geçirilmekte. Köpeklerin depresyon sorunundan kurtulması ve sosyal yaşamının devamlılığı açısından diğer köpeklerle serbest dolaşabileceği alanlar bulunuyor.

Cinsine göre saldırgan olan köpekler için özel ve ayrı oluşturulmuş odalarla köpeklerin birbirlerine zarar vermeleri önleniyor. Köpek mamaları ücrete dahil olmadığından köpek sahipleri mamalarını köpeği teslim ederken yanlarında getirmeleri gerekiyor. Günün belirli saatlerinde farklı mamalar verilerek köpeğin sindirim sistemi bozukluklarının önüne geçilmiş oluyor. Beslenme faaliyetleri de veteriner tavsiyesiyle gerçekleşiyor. Özel ilgi ve bakıma muhtaç duygusal köpekler için özel bakıcı hizmeti de verilmekte. Tesislerin güvenliği 24 saat boyunca izlenebilen kameralarla sağlanıyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.