Bayrampaşa Köpek Eğitim Çiftliği

Bayrampaşa Köpek Eğitim Çiftliği, Bayrampaşa ve çevresinde hizmet veren bir firmadır. Elbette ki köpek sahipleri köpeklerini kendileri eğitmek için de çaba gösterebilirler ancak sadece çevreden elde edilen duyumlarla verilen eğitim uzman biri tarafından verilen eğitimin yerini tutmayacaktır. Aslında bakılırsa yalnızca böyle duyumlarla değil derinlemesine araştırma yapmış olsanız bile köpeğinize yeterli eğitimi verememiş olabilirsiniz. Çünkü her iş için nasıl eğitim ve tecrübe gerekiyorsa köpek eğitimi için de bu geçerlidir. Köpek eğitimi ve davranış biçimleri kitaptan okuyarak öğrenilebilecek bilgiler değildir. Bunun için köpek eğitimi hakkında eğitim almak ve uygulamalarla deneyim kazanmak zorundasınız. Yalnız böylelikle bu işin püf noktalarını öğrenebilirsiniz. Böylelikle beceri zaman içinde kazanılacaktır.

Bayrampaşa Köpek Eğitim Çiftliği

Bayrampaşa Köpek Eğitim Çiftliği, eğitmenleri uzun yıllar boyunca edinmiş oldukları tecrübe ile köpeğinizin eğitimini en kaliteli biçimde verecek ve köpeğinizi hiç şüphesiz en uygun seviyeye getireceklerdir. Bayrampaşa Köpek Eğitim Çiftliği, Bayrampaşa’da köpek eğitimi bizden sorulur diyerek iddialarının arkasında durmaktadırlar. Firmalarında köpek eğitimi için gerekli donanım bulunmakla beraber personeller en iyi şekilde hizmete hazır durumdadırlar. Çiftliklerinde her türlü teçhizat bulunmaktadır. Çünkü her köpek için eğitim süresi aynı olmayacağı gibi her köpek için aynı araçlara gerek duyulmaz. Bazı özel eğitimlerin verilmesi köpekten köpeğe farklılık arz etmektedir. Köpeğinizin cinsi, yaşı, alışkanları ve sizin istekleriniz eğitimin uygulanma aşamasında son derece mühimdir. Ancak eğitim planlaması yapıldıktan sonra Bayrampaşa Köpek Eğitim Çiftliği eğitmenleri köpeğinizi gerekli aşamalardan teker teker geçirecek ve köpeğinizin istediğiniz eğitim seviyesine ulaşmasını sağlayacaklardır.

Unutmamanız gereken en önemli şeylerden biri de köpeğinizin eğitim için en uygun olduğu dönemin 5 aylık olduğu zaman olmasıdır. Bu nedenle köpeklerinizi yavruluk döneminde Bayrampaşa Köpek Eğitim Çiftliği eğitmenlerine teslim etmeniz daha yararlı olur. Bu size çok erken bir dönem olarak gelebilir. Hatta köpeğinizin henüz çok küçük olduğunu düşünebilirsiniz fakat köpekler çok hızlı bir büyüme ve gelişme süreci geçirirler. Bu eğitimleri yavruluk döneminde almaları yetişkinlik dönemine göre daha kolay olacaktır çünkü daha sonra söz konusu olan eğitimleri alırken oturan davranışları değiştirmek çok daha zor olabilmektedir.

Köpek Bakımı

Bir buçuk yaşındaki bir köpek biz insanlara bakıldığında 20 yaşındaki bir olgunluğa sahip olacaktır. Nasıl ki bu yaşa gelmiş bir bireye kötü alışkanlıklarını bırakması ya da öğrendiği yanlışların engelleyerek doğrusunu öğretmeye çalışmanız zor olacaksa bu durum bir buçuk yaşındaki köpek için de aynı derecede zor olacaktır. Köpek eğitimi için neden bu denli ufak bir yaşın tercih edildiğini bu örnekten yola çıkarak anlayabilirsiniz.

Köpeğiniz birkaç sene içinde yetişkin bir insan ile karşılaştırılabilecek olgunluğa varmış olacağından köpek eğitimi için en uygun dönem bahsettiğimiz gibi 5-6 aylık dönem olacaktır. Köpeğinizin bu dönemde temel itaat, tuvalet ve ileri itaat gibi eğitimleri olması gerekir. Bu sebeple köpek eğitimi nerede verilirse verilsin küçük yaşta eğitime başlaması son derece önemlidir.

Bayrampaşa Köpek Eğitim Çiftliği

Bayrampaşa Köpek Eğitim Çiftliği, çalıştırdığı elemanları ile birlikte verebileceği en iyi eğitimi vererek yüksek verim almayı amaçlar. Gerekli eğitimleri almamış bir köpek, bilhassa şehirlerde ve evlerde bakılan köpekler, ileride tahmin edemeyeceğiniz problemlere, gerek maddi gerek de manevi sorunlara neden olabilirler.

Sokaklarda dolaşan başıboş köpeklerin birçoğunun sahipleri tarafından terk edilmiş köpekler olduğu unutulmamalıdır. Bu nedenle bu problemlerin oluşmaması ve köpeğinizle son derece uyumlu olup iletişim kurmak istiyorsanız bu eğitimlerin gerekliliğini ve önemini kavramanız gerekiyor. Bayrampaşa Köpek Eğitim Çiftliği, köpeğinize ihtiyaç duyduğu eğitimleri verebilmek adına hizmete hazır bir şekilde sizleri beklemektedir.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.