Piqapoo İle Sokakta Köpeğinizin Pisliği ile Siz Uğraşmayın

Piqapoo İle Sokakta Köpeğinizin Pisliği ile Siz Uğraşmayın
Ev ortamında baktığımız evcil hayvanımız gün içerisinde hem enerjileri boşaltmaları hem tuvalet ihtiyaçları için sokağa çıkma ihtiyacı vardır ve büyük köpekler günde 2 kez küçük köpekler ise günde 3 kez alışkanlık kazanmaları için dışarıya çıkartılır. Bu sırada onların yaptığı pisliği toplam gerçekten sahipleri için ne kadar köpeklerini çok sevseler dahi eziyettir.

Piqapoo Nedir?
Köpek sahiplerinin en büyük problemlerinden biri sokak ortamında köpeklerinizin dışkılamasının mecburen eldiven yada bir poşet yardımı ile mecburen elinize alarak çöpe atmak oluyor. Hatta pek çok insan bu nedenle çok sevmelerine rağmen, köpeklerinden vazgeçme durumunda kalabiliyorlar. Piqapoo mucizevi ve küçücük bir torba ile bu dışkı sorunundan tamamen kurtuluyorsunuz.
Köpeğinizin kuyruğuna takılan bu ürün sayesinde yaptıkları dışkıyı bu poşete toplanacak ve size sadece bu poşeti kuyruğundan alıp çöpe atmak kalacaktır. Ürün hem küçük köpekler hem büyük köpekler için iki ayrı boyutta üretilmiş olup, 5 ile 25 Kg arasına olan köpeğinize uygun olan ebat küçük boy olan, 25 ile 55 kg arasında olan köpeğiniz için büyük boy piqapoo tercih edebilirsiniz.

Piqapoo Nasıl Çalışır?
Ülkemizde il ve tek olarak satışı yapılan Piqapoo oldukça hafif ve yumuşak olduğu için köpeğiniz kesinlikle rahatsız olmaz ve acı yaşamaz. Belki kuyruğunda bir şey olduğunu anladığında bunu size belli edecek ama zamanla alışacağı için aynı tasmasının takılmasını beklediği gibi sokağa çıkarken, piqapoo takılmasını da bekleyecektir. Köpeğinizin kuyruğunun üst tarafına yerleştirilen bu dışkı toplayıcı sayesinde işiniz oldukça kolay olacak ve artık onunla sokağa çıkıp güzel zaman geçirmek sizin için angarya değil oldukça eğlenceli bir durum olacak.

Piqapoo Nasıl Kullanılır?
Piqapoo yumuşak olan kıskaç poşet köpeğinizin kuyruğunun dip kısmına yerleştirilir ve tuvaleti yapması beklenir. Bu mucizevi ürün ile sizin yapacağınız ya da müdahale edeceğiniz herhangi bir durum olmayacak. Hatta köpeğinizi uygun olmayan yerlere yapmasın diye sürekli ikaz etme gereği duymayacaksınız. Eğer küçük dostunuz oturmak isterse onu severek oturmaması gerektiğini belli edebilirsiniz. Oldukça yumuşak olan silikona zaten köpeğiniz zamanla alışacak ve siz de sokakta onların dışkılarıyla muhatap olmazsınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.