Köpek Eğitim Şişli

Köpek eğitim şişli ceza ve şiddet içermeyen bu yöntemleri kullanarak, köpek eğitiminde yeni bir dönem başlatmıştır. Köpek eğitimine getirdiğimiz bu olumlu eğitim anlayışı ile çok daha kısa sürede ve olumlu sonuçlar aldık, köpeklerin eğitimi algılamaları çok daha kısa olmaktadır. Bu şekilde elde ettiğimiz başarılar, köpek sahiplerinin bizlere geri dönüşlerinden ve memnuniyetlerini dile getirmelerinden son derce mutlu olmaktayız.
Köpek eğitimi konusunda, pozitif eğitim standartlarında hizmete devam etmektedir. Verdiğimiz kaliteli eğitimin olumlu geri dönüşleri, bizleri çok sevindirmektedir. Eğitime alınacak köpekleri uzmanlarımız testlerden geçirir, eğitim sonunda testleri geçen köpeklere, yavru temel eğitimi, temel itaat eğitimi verilir, bu eğitimin alınması mecburidir, temel eğitimi almayan köpek sonrasında ki eğitimleri başaramaz,genel eğitimin alt yapısını oluşturmaktadır.

Köpek Eğitim Şişli

Verilen bu temel eğitimler köpeklerin sosyalleşmesi ev içi ve ev dışı eğitim ve disiplin konularında itaat eğitimi, tuvalet ve tımar eğitimi, olarak devam eder gördüğünüz gibi sadece bir otur, kalk git ve gel den ibaret olmayan çokça sorumluluk gerektiren; bir eğitime tabi olmaları firmamızın başarısını arttırmaktadır. Küçük dostlarımızı sahiplenme aşamasında verdiğimiz danışmanlık hizmeti; ileride iyi bir eğitim alması ve sizinle beraber yaşayacağı hayat içinde problemler yaşamamanız adına çok önemlidir. Ev içinde ya da toplum içerisinde normal sayılamayacak rahatsız edici davranışları varsa köpeğinizin asıl ihtiyacı davranış problemi çözümüdür köpeğinizi idare etme gereği varsa İtaat Eğitimi ya da koruma eğitimi verilir.

Köpek Eğitim Şişli

Köpek eğitim şişli bu konularda her zaman sizlere destek olmak ve doğru eğitimi vermek için; yılların verdiği tecrübe ve uzman eğitimci kadrosu ile ister sizin eviniz de isterseniz bizim merkezimiz de 4 ila 6 haftalık eğitim programları uygulaması yaparak; köpeklerinizi eğitiyor, davranış bozukluklarını gideriyor. Merkezimizin eğitim programları uluslararası şartlara uygun ve dünyanın her yerinde geçerli kurallar ışığında uygulanmaktadır. İsteğe göre Show köpek eğitimi, yarışma köpek eğitimi de vermekteyiz.
Köpek eğitim şişli birçok film ve diziye özel eğitilmiş, köpekler yetiştirmekte ve bu köpekler başarı ile oyunculuk yapmaktadırlar. Sizlerin köpeği de bu başarıyı yakalayabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.