Köpek sahiplerine Büyük Kolaylık Olan Piqapoo

Köpek sahiplerine Büyük Kolaylık Olan Piqapoo
Evde köpek bakmak, bakacak yer olmadığında köpeği alıp gidilen yere götürmek bazen zorluklar getirmekte. Köpek seven ama aynı zamanda titiz hayvan severler için mükemmel bir buluş Piqapoo. Bu buluş sayesinde köpeğin kakası geldiğinde etrafı kollayıp kaçmak yerine, kaka temizlemek ile uğraşmak yerine bu aletle tüm bunlardan kurtulmak mümkün. Çevre temizliğini de düşünerek, temiz bir çevre için özellikle kalabalık şehirlerde yaşayanlara müthiş bir imkan. Bu imkan bir tık ile en fazla bir kaç gün için de kapınıza kadar gelip teslim ediliyor.

Piqapoo Nedir
Piqapoo Türkiye de ilk defa kullanılmaya başlanan bir ürün grubu. Köpeğin kuyruğuna takılarak köpeğin kakası geldiğinde köpek kakasını buraya yapıyor. Köpeğin sahibi de elini kakaya hiç değdirmeden kıskaçtan tutarak alıyor ve köpeğin kakasını çöpe atıyor. Parkta köpeğinizi gezdirirken, ya da hafta sonu brunchtasınız, köpeğin kakası geldi nerede yaptırıcam derdine son. Bu mükemmel aletle köpek kakası derdine son verip rahat rahat oturabilirsiniz.
Bir de şöyle düşünün. Akşam yorgunsunuz köpeğin kakası geldi huzursuzluk yapıyor. Dışarı götürecek haliniz yok, evde batsın istemiyorsunuz. Yapacağınız basit hemen piqapoo’ yu alıp köpeğin poposuna takıyorsunuz. Köpek kakasını yaptığında elleriniz bile kirlenmeden alıp atıyorsunuz.

Piqapoo Köpeğin Canını Acıtır mı?
Hiç bir şekilde köpeğe zarar verecek bir alet değildir. Çok hafiftir. Hafif olmasına rağmen her köpek türünün kakasının ağırlığını taşıyabilir, endişe etmeyin. Hafif olduğu için köpek hiç bir şekilde rahatsız olmaz. Takıp çıkarırken de köpeğin canı yanmaz. Gönül rahatlığı ile kullanılabilecek, çok hijyenik, köpek sahiplerinin çok işine yarayacak bir ürün.

Piqapoo’ nun Boyutları
İki boyu var. Büyük boy ve küçük boy. 5 kg ile 25 kg arası köpeklere küçük boy yeterli. 25 kg ile 55 kg arası ağırlıkta olan köpeklerin büyük boy kullanmaları gerekir.

Piqapoo Fiyatları
Piqapoo alarak kaka derdinden bir an önce kurtulmak isteyenler, adresine girerek hemen sipariş verebilir. İçlerinde ki poşet sayısına göre fiyatlar değişir. Sitede fiyat bilgisi bulunmaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.