Çatalca Köpek Oteli İstanbul

01.06.2017
1

İstanbul’un en büyük ilçelerinden biri olan Çatalca ormanlarla kaplı olmasıyla bilinir. İlçenin kuzeyinde bulunan Yıldız Dağları ile doğa ile iç içe bir yaşamı vardır. İstanbul’un kalabalığından ve gürültüsünden kaçan kişiler için ideal bir yaşam alanıdır. Doğayla iç içe bir yaşam alanı olması hayvanlar için de ideal bir ortam oluşturur. Köpek sever kişilerin çok olması ve sokakta yaşayan pek çok köpek olmasıyla Çatalca köpek oteli İstanbul faaliyet sürdürmeye devam ediyor. Burada yaşayan ve iş yoğunluğundan veya acil durumlardan dolayı köpeğinden uzak kalmak durumunda kalan kişiler için uygun bir köpek yaşam alanıdır.

Çatalca Köpek Oteli İstanbul

Köpek Oteli Tercih Etme Sebepleri

Köpek otelleri, köpek dostların bakımını üstlenen ve onlara en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiş hizmet alanlarıdır. Köpek otelinde çalışan personellerin ilgi ve alakalı oluşunun yanında deneyimleri ile verilen hizmet kalitesi üst düzeydir. Bünyelerinde bulunan veteriner ile de köpeklerin sağlık kontrolleri aksatılmadan yapılır, bir aksilik durumunda hemen müdahale edilir. Eğitim ve aktiviteler ile geçen günlerde köpeklerin sosyalleşmesi ve gelişimi sağlanır. Köpeklerin sağlıklı yaşamlarını sürdürebilmeleri için gerekli enerjiyi gün içinde atmaları, gelişimleri için de bazı eğitimleri almaları gereklidir. Köpek otellerinde kaldıkları süre zarfında köpeklere ekstra ücretler ile uzman kişiler tarafından eğitimler verilebilir. Aynı zamanda köpekler kaldıkları süre zarfında, sahiplerinin merakını gidermek amacıyla otel ve kişi iletişim halinde kalarak bilgilendirmeler yapılabilir.

Çatalca Köpek Oteli Özellikleri

Çatalca köpek oteli, köpeklerin ev ortamından sıkıldıklarında, doğa ortamını özleyerek özgür kalmak istediklerinde, neşelerini kaybedip yalnız kaldıklarını hissettiklerinde devreye giren ideal hizmet alanıdır. Köpek sahiplerinin çocuğu gibi gördükleri köpeklere en iyi şekilde bakarak hem bedensel hem de ruhsal sorunları ile ilgilenirler. Köpeklere en iyi şekilde özel odalar temin edilir ve özgür oyun alanları sağlanır. Doğanın bir parçası olmaları için dizayn edilmiş özel ortamlardır. Doğa içinde köpeklere özgürce koşarak eğlenceli vakit geçirme imkanı sunuyor. Köpek sahiplerinin köpeklerine gösterdikleri ilgi ve hassasiyet kadar özen gösterilir.

Aynı zamanda kaldıkları sürece sağlık gözetiminde yaşamaları sağlanır. Yemek düzenleri her köpeğin alıştığı şekilde ayarlanır. En kaliteli köpek mamaları ile beslenmeleri amaçlanır. Yaşam şartlarında köpeğe kapalı bir evde bakmak zorunda kalan kişiler için, yoğunluğu sebebiyle köpeğine ilgi gösteremeyen kişiler için oluşturulmuş ideal yaşam alanlarıdır. Sadece zorunlu kaldıkça değil arada bir köpeğin nefes alması, özgürce oyun oynayabilmeleri için tercih edilmesi gereken bir ortamdır. Çatalca köpek oteli ile köpekler kendini ev konforunda hissederek ekstra eğlenceli aktivitelerden de yararlanabilecektir. Tüm hizmetler uygulanırken veteriner gözü köpeklerin üstünde olacaktır.

Otele hasta veya sağlık sorunu olan bir köpek emanet edildiğinde onunla özel olarak ilgilenerek sık sık kontrolleri yapılacaktır. Hamile olan köpeklerin, sahiplerinin bilgisi dahilindedoğum işlemleri yapılabilir veya operasyon gereken durumlarda köpeklere veteriner tarafından uygulama yapılabilir. Çatalca köpek otelinin her şeyden önce en çok önemsediği durumlar hijyen ve sağlık durumlarıdır. İş yoğunluğu nedeniyle kentte yaşamak zorunda kalan ve apartmanda yaşamını sürdüren kişilerin can dostları köpekleri için kaçamak tatil imkanı sunmaları gerekiyor. İnsanlar ne kadar apartmanda yaşamaya alışabilir bir bünyede olsalar da köpeklerin bastırdıkları enerjiyi bir yerde atmaları, özgürce koşarak oyun oynamaları gerekiyor.

Aynı zamanda ev ortamında da yalnız kalan köpeklerin sosyalleşip arkadaş edinmeye de ihtiyaçları vardır. Bunun için en iyi ortamlardan biridir Çatalca köpek oteli. Aynı zamanda boş vakitlerde köpek sahipleri, köpekleri ile birlikte otelde ağırlanarak beraber doğayla iç içe zaman geçirmeleri için imkan sağlanır. Bu hizmetler ile köpek daha rahat yaşama kavuşacak, köpek sahiplerinin de içi rahatlayacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.